Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1102: Kuma'nın Hayatı

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 105 71.4%
  • Orta

Kullanılan: 28 19.0%
  • Kötü

Kullanılan: 14 9.5%

• Kullanılan toplam oy
    147
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kuma'nın lafı orada. Beni bile devirir demiş. Luffy baygın, Sanji ise Zoro'nun kılıç kabzasıyla aldığı darbeyle bayıldı.

Zoro ise hâlen ayakta duruyordu.
Hareket edemediği sürece bir fark yok sanki ? Wb de ayakta öldü mesela ama tüm ölülerden daha diri diyemeyiz. :D ( Zoro'nun insan üstü bir dayanıklılığı var Kuma'dan bile daha dayanıklı olabilir fakat Nika'dan dayanıklı olması malesef mümkün değil )

Dayanıklılık mevzusu net bitti.

Bahsedilen hasarları alanlar;

- Kuma "beni bile devirir" diyor.
- Sanji "Zoro'nun kılıcıyla ittirilince" yere düşüyor.
- Luffy zaten baygın.

Zoro ise her şeyin üstüne bütün o hasarı yükleniyor ve yine ayakta.

Zoro net olarak Luffy'den daha dayanaklı çıktı.
Babasının genleri olmasa Sanci, Jinbei'yi geçemezmiş. Gerçi yine geçemedi ödülde.

Zoan meyveli Luffy dayanıklığı>Zoro> düz luffy dayanıklığı.

Arada ufacık bir detay daha var hani ufacık Luffy o hasarlar üzerindeyken savaşmaya devam ediyordu hani sizin two piecede yazmıyordur ama olsun.
Zoro da halihazırda ölüm döşeğindeyken almasına rağmen bayılmıyor? Bu ufak detay senin two piece'te yazmıyor sanırım. Zoan meyvesi de yok bu arada iyileştiren. 🤭

Babasının genleri olmasa Sanci, Jinbei'yi geçemezmiş. Gerçi yine geçemedi ödülde.

Zoro da halihazırda ölüm döşeğindeyken almasına rağmen bayılmıyor? Bu ufak detay senin two piece'te yazmıyor sanırım. Zoan meyvesi de yok bu arada iyileştiren. 🤭
Poz kestikten sonra komaya giriyor? :D

3 arc kendine gelemiyor. Luffy'nin 3 arc boyunca taşıdığı hasar var mı? Sıkıntısını çektiği?

Son cümleye kadar tamam ama Nika açıklandıktan sonra Luffy hep zoan açık geziyor gibi bir durum oluştu. Muhtemelen seri başından beri zoanı açık kabul edebiliriz.

Edit: PArdon ben Luffy'den bahsediyorsun sandım söz konusu Zoro'ymuş. Zoan'ı yok oyna devam. :D

Tüylerim diken diken oldu okurken, özellikle Zoro panelinde itibaren başlayan ve son panele kadar giden müthiş bir bölümdü. Beğenmeyenler olabilir ama güzel bir hikaye anlatımı böyle detayları ile oluyor. One piece bittiğinde baştan sonra bir kitap gibi okumak istiyorum tekrar :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 12)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık