Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1102: Kuma'nın Hayatı

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 105 71.4%
  • Orta

Kullanılan: 28 19.0%
  • Kötü

Kullanılan: 14 9.5%

• Kullanılan toplam oy
    147
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Çok değerli bir karakterin oldukça da sorulara cevaplarla dolu bir hikayesini bitirdik, benim en sevdiğim fblerden biri oldu. Hazır şimdiki zamana dönüyorken geçmişe dair en duygulandığım, beni en çok etkileyen yerleri de paylaşmak istiyorum.

resim_2023-12-27_014218574.png
resim_2023-12-27_013841901.png
Canım Kuma'nın çocuk haliyle gülerken yanında babasının vurulması ve hiçbir şey yapacak durumda olmayışı... Yatacak yeriniz yok kutsallar.

resim_2023-12-27_014527410.png
Ace'in impel down'a düştüğü zamanlarda Iva-chan serideki umut ve mutluluk timsali gibiydi. Kuma'nın geçmişinde de aynı şekilde umut aşılayan biri olarak görünmesi beni en çok sevindiren şeylerden biri oldu. Çok güzel yazılmış bir karakter ya, seviyorum.

resim_2023-12-27_014911722.png
Sadece hayatları tehlikede olmadan yemek yiyebildikleri için mutluluktan ağlayan iki küçük çocuk aslında :ühü:

resim_2023-12-27_015552381.png
Hikayelerinin böyle sonlanması içimi parçaladı gerçekten. Hele de Ginny'nin ölmeden önceki son sözleri......

resim_2023-12-27_015819899.png
Bonney'nin baba deyişini duyunca ağlayan yufka yürekli Kuma, seride doğru düzgün babalık yapan nadir karakterlerden biri.

resim_2023-12-27_021412144.png
Nika'nın varlığından sonuna kadar rahatsızım ancak şu kare çok tatlı. Kizaru'nun bile dansa eşlik etmesi hele. Özellikle geçmişi düşününce, Kuma'nın Sabaody adasında bizim tayfayı kurtarması alenen emirlere karşı gelmekti. Bu durum Kizaru tarafından açık bir şekilde bildirilse Kuma'nın hatta Bonney'nin bile hayatı tehlikeye girebilirdi (gerçi hükümet Nika'yı umursamamış bunu mu umursayacak derseniz kimsenin verecek cevabı yok ama bunu şimdilik geçelim :D ). Yanılmıyorsam o olaydan sonra 500 korsan yakalamıştı, hasır şapkaların kaçmasının dikkat çekmemesi için böyle yüksek bir sayıda vurgun yapmış bile olabilir desem acaba çok mu polyanna olurum? Fakat Sentomaru konusunda da ona saygısızlık etmek istememişti Saturn'e karşı gelerek. Kizaru farklı taraflarda da olsalar eskiden bağı olan insanlara karşı daha yumuşak kalpli biri olarak canlanmaya başladı kafamda. Amiraller arasında az da olsa sempati duyduğum tek karakter artık.

resim_2023-12-27_023753413.png
Ace'in neredeyse tüm fblerde yer alması çok mutlu ediyor beni. Tatlı gülüşlüm iyi ki var :utan:

resim_2023-12-27_024411257.png
Bu sayfada gözyaşlarıma hakim olamadım. Tüm hayatı boyunca sevdiklerine yetişmeye çalışmış, içinde zerre kötülük bulundurmayan bir karakter Kuma. Böyle derinlemesine işlenmeyi hak ediyordu, umarım ilerleyen bölümlerde koştuğu yere varıp huzurla dinlendiğini de görebiliriz. Kuma'nın yazdığı hiçbir mektup kızına ulaşamasa da, anıları sayesinde son mesajı yerini buldu. İnanıyorum ki artık hayatının da seyrinin değişeceği bölümleri okuyacağız. Şimdi Saturn düşünsün:at:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık