Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1101: Sevgili Bonney

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 35 27.3%
  • Orta

Kullanılan: 37 28.9%
  • Kötü

Kullanılan: 56 43.8%

• Kullanılan toplam oy
    128
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kimsenin sabrı da, tahammülü de kalmadı artık seriye. Ben normalde bölüm çıkana kadar spoiler takibi falan yapardım, bu bölümün sadece ilk spoilerını çevirdim, sonra bir daha bakmadım. O kadar merak etmiyorum.
Senin diğer sevmediğin bölümü de söylemiştin ama unuttum, hangisiydi?

He Luffy başaramıyor meyveyi kullanmayı di mi? O yüzden 10 yıl eğitim yapıp Grand Line'ın ilk yarısnda yeneceği düşmanlarına karşı final atakları geliştiriyordu bu bölümdeki gördüğümüz Axe gibi.
Luffy'nin potansiyeli zayıfsa ben ne yapabilirim ?

Hayvan gibi Zoan meyvesi değil Direkt Tanrı zoan meyvesi yemiş bir iki tane hayvan dövdü diye ne anlatıyorsun burada xD

Emek istiyorsan, çalışma istiyorsan atalım sana emek saf insan emeği.

Emek istiyorsan, çalışma istiyorsan atalım sana emek saf insan emeği.

Kaçıncıdan sonra içine cin kaçırıyor onu da deseydin :hhh: Neredeyse 19 yıllık hayatının 14-15 senesi boyunca sabah akşam çalışan luffy gibi adamı da buradan dövmeye kalkmazsın be red :)

Bu arada 2 sene kuma her ay onlarca mektup yazıp gönderiyor da bir kere de demiyor mu ne cevap var, ne haber var. Bir denden muşi ile sesini duyayım ne bileyim bir vidyo salyangoz koysun yanına vegapunk adisi diye? Hiç mi demedin la kara tren gecikir belki hiç gelmez bir gidip göreyim hali ahvali nedir? Bu kadar da uydurma saflık olmaz. Üstelik de herif herkesten çok seviyor uşağı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık