Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1101: Sevgili Bonney

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 35 27.3%
  • Orta

Kullanılan: 37 28.9%
  • Kötü

Kullanılan: 56 43.8%

• Kullanılan toplam oy
    128
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Dalgasını geçiyorduk ama Bonney'in g3 açmasıyla ilgili bir saçmalık var. Kız 9-10 yaşında bunu yapıyor. Bunu vücudunu lastiğe çevirip yaptı. İlk başlarda lastik beden ile dövüşmekten aciz bir Luffy varken Bonney pek zorluk yaşamadı.

Bu şekilde Luffy çok beceriksiz gözükdü.
Bonney vücudunu lastiğe çevirmiş gibi gelmedi bana. Sanki elini büyütmüş sadece.

Dalgasını geçiyorduk ama Bonney'in g3 açmasıyla ilgili bir saçmalık var. Kız 9-10 yaşında bunu yapıyor. Bunu vücudunu lastiğe çevirip yaptı. İlk başlarda lastik beden ile dövüşmekten aciz bir Luffy varken Bonney pek zorluk yaşamadı.

Bu şekilde Luffy çok beceriksiz gözükdü.
Hemen hemen aynı yaşlarda luffy kolunu kontrol edemiyordu. Sabo ace dalga geçiyordu. Burada sözde geleceği çarpıtıp kimsenin bilgisi olmayan yetenek ama ne hikmetse lastik olmasını bilen babasından duyduğunu hayal edip lastik g3 değil de nika g3'ü yapan bonney var. Retcon falan değil bu hikayede ki saçmalık. İş yine marineford savaşına hatta öncesine gidiyor. İsmi değiştiren sizsiniz, lastiğim diyen bir veled var ama peşine düşmeyen de yine bu devlet. Çok saçma. Yaş ile gelecek çarpıtma zaten alakasız. Akainu da volkan oldum desin yok etsin adaları falan...

Bonney vücudunu lastiğe çevirmiş gibi gelmedi bana. Sanki elini büyütmüş sadece.
Geçmişi hatırladığında Kuma Nika’nın vücudu lastik diyor, Nika’ya benzediği bir geleceğe dönüştüğü için vücudu lastik oluyor. Aynı şekilde Bucaner, Lunarian falan da olabilir bence.

Hemen hemen aynı yaşlarda luffy kolunu kontrol edemiyordu. Sabo ace dalga geçiyordu. Burada sözde geleceği çarpıtıp kimsenin bilgisi olmayan yetenek ama ne hikmetse lastik olmasını bilen babasından duyduğunu hayal edip lastik g3 değil de nika g3'ü yapan bonney var. Retcon falan değil bu hikayede ki saçmalık. İş yine marineford savaşına hatta öncesine gidiyor. İsmi değiştiren sizsiniz, lastiğim diyen bir veled var ama peşine düşmeyen de yine bu devlet. Çok saçma. Yaş ile gelecek çarpıtma zaten alakasız. Akainu da volkan oldum desin yok etsin adaları falan...
Nika g3'ü ne Reis xD

Ağla bide istersen???

Belli ki kimseye bahsetmemişsin, çocuğun olduğu bilinmiyor. Kuma'nın tek dediği adayı iyi biliyor olman. Hemen nereye çekiyorsun mevzuyu. Sende mi safsın bilmem ki...

Hayır yani bide çocuk ailenin zayıf noktasıdır deyip Kuma'nın Bonney peşinde koşmasına izin veriyorsun. (Kuma doğru olanı yapıyor o ayrı)
He ne oldu şimdi. Hiçbir iradesi kalmamış Kuma karşısına geçip " biliyordum çocuk zayıflıktır onun için düştüğün şu hale bak " diye de kendinde hak buluyor musun?
Ama sana Robin deseydi. Durma devam et konuşmaya niye sustun demesini bilirdin dimi. :d

Devrimci Sabo'dan öğreneceğin çok şey var. Belli mi olur. İleride onu devrimci yaptığın içinde pişmanlık duyarsın sen. Seni yerinden eder diye.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık