Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1101 Öngörüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Dünyanın en zeki salağı Vegapunk kesin yine zeka kokan bir şeyler yapacaktır. Serinin akıl küpü resmen.
Bir karakterin tanıtımı için bu kadar az ve öz ifade kullanılmazdı. Kesinlikle aynı fikirdeyim. Bu kadar zeki olup bu kadar geri zekalı olmak harbiden büyük başarı, kendi klonu sattı adamı şaka gibi 😂 😂

Bir karakterin tanıtımı için bu kadar az ve öz ifade kullanılmazdı. Kesinlikle aynı fikirdeyim. Bu kadar zeki olup bu kadar geri zekalı olmak harbiden büyük başarı, kendi klonu sattı adamı şaka gibi 😂 😂
Kendi klonu yine vegapunk olmuyor mu zaten aynı zekaya sahip klonu hem bence o kısmı güzel işledi kendi aç gözlülüğünü tanımlayan klonunun kendisini satması iyiydi.Saf olmak başka zeki bir bilim adamı olmak başka birşey.Geri kalan dediklerinize katılıyorum.

Kendi klonu yine vegapunk olmuyor mu zaten aynı zekaya sahip klonu hem bence o kısmı güzel işledi kendi aç gözlülüğünü tanımlayan klonunun kendisini satması iyiydi.Saf olmak başka zeki bir bilim adamı olmak başka birşey.Geri kalan dediklerinize katılıyorum.
Bak bu yorumda çok doğru 😂 bugün mantıklı cevaplar akıyor maşallah 😂

Serapim gibi, düşmanları silip süpürecek ve durdurması neredeyse imkansız olan silahlar yapıp bunun en büyük yetkisini de kötülüğüne bizzat şahit olduğu Dünya Hükümeti'ne vermesi saflık değil, düpedüz salaklıktır. Barışsever ordusunu yaptıktan sonra bunların nasıl kullanıldığını görüp, Serapimler için farklı bir prosedür izlemeyen bir adamdan söz ediyoruz.

Vegapunk'ın yaptığı Yagami Light'ın Kira olduğunu bilip de ona bir tane daha Ölüm Defteri vermek gibi bir şey.

Serapim gibi, düşmanları silip süpürecek ve durdurması neredeyse imkansız olan silahlar yapıp bunun en büyük yetkisini de kötülüğüne bizzat şahit olduğu Dünya Hükümeti'ne vermesi saflık değil, düpedüz salaklıktır. Barışsever ordusunu yaptıktan sonra bunların nasıl kullanıldığını görüp, Serapimler için farklı bir prosedür izlemeyen bir adamdan söz ediyoruz.

Vegapunk'ın yaptığı Yagami Light'ın Kira olduğunu bilip de ona bir tane daha Ölüm Defteri vermek gibi bir şey.
Doğru diyorsun da Satürn gibi zeki ve kurnaz bir karakter Vegapunk’un, Seraphimler üzerindeki yetkinin kendilerine verilmediğini anlamaz mıydı?

Dahası Satürn dediğimiz adam bilim bakanı.Yani az çok bu işlerden de anlıyor.

Vegapunk kendi bilimsel çalışmalarını gerçekleştirebilmek için devrimcilerle değil, dünya hükümetiyle çalışmaya razı olmuş bir adam.Yani Vegapunk canını düşünmüyorsa bile bilimsel çalışmalarını sürdürebilmek için hükümeti kızdıracak bir şey yapmazdı.

Doğru diyorsun da Satürn gibi zeki ve kurnaz bir karakter Vegapunk’un, Seraphimler üzerindeki yetkinin kendilerine verilmediğini anlamaz mıydı?

Vegapunk kendi bilimsel çalışmalarını gerçekleştirebilmek için devrimcilerle değil, dünya hükümetiyle çalışmaya razı olmuş bir adam.Yani Vegapunk canını düşünmüyorsa bile bilimsel çalışmalarını sürdürebilmek için hükümeti kızdıracak bir şey yapmazdı.
Vegapunk yerinde ben olsam; hiyerarşi olarak yine en üstü Gorosei koyarım ama mutlaka kendimi kıçımı zor durumdan kurtarmak için bir kodlama yaparım ve baktım işler kötü gidiyor o kodlama ile kendimi hiyerarşinin en üstüne koyarım. Bilim için karakterini satan bir karaktersin kardeşim, başıma bir şey gelir ve beni öldürürlerse bilim yapamam diye düşünmedin mi diyeceğim ama sonuç ortada. Günümüzün bilimi, geçmişin biliminden yani antik robottan ders alacak diye düşünüyorum.

Ben Vegapunk kadar "zeki" değilim, ama senin için bir önlem düşüneyim.

Serapimleri yapıp yetkileri de aynı serideki gibi ayarlardım. Bunların içine gizli bir kod yerleştirerek kendi uydurduğum bir kelimeyle direkt benim emrime girecek şekilde programlardım. Saturn'ün en yüksek yetkiyi sadece birlikteyken ben emir verdiğimde Serapimlerin bunu dinlememesinden anlayabilir, aksi durumda söküp içine bakacak hali yok. Ki baksa dahi makineyi yapan benim, ustasından iyi bilemez neyin nerede olduğunu.

Saturn emir verir, sonra da benden o emrin üstüne bir daha emir vermemi ister. Ben özel kelimeyi söylemediğim için Serapim beni dinlemez, böylece Saturn ikna olmuş olur.

Buna benzer birkaç farklı önlem daha düşünülebilir, aklıma ilk bu geldi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık