Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1100 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ace’den patlayınca mevzu değiştirme hızım.
Reyiz kusura bakma ama Bonney'in çocukluğunu görmüş Kuma ile oturup pizza yemiş birlikte vakit geçirmiş duygusal bağ kurmuşken Bonney'e vurması Kuma'nın kutsal ejder kölesi olmasına göz yumması kötü olmuş. Kizaru toparlayabilecek mi gööreceğiz.

Ben her zaman objektif olduğum için bunu belirtmem gerekiyor.

Reyiz kusura bakma ama Bonney'in çocukluğunu görmüş Kuma ile oturup pizza yemiş birlikte vakit geçirmiş duygusal bağ kurmuşken Bonney'e vurması Kuma'nın kutsal ejder köpeği olmasına göz yumması kötü olmuş. Kizaru toparlayabilecek mi gööreceğiz.

Ben her zaman objektif olduğum için bunu belirtmem gerekiyor.
Kizaru adamdır. @Kuroro not alalım arkadaşı Mihawk ve Ace yüzünden patlayınca bize cephe aldı ama hata yaptı. ✍

Kizaru adamdır. @Kuroro not alalım arkadaşı Mihawk ve Ace yüzünden patlayınca bize cephe aldı ama hata yaptı. ✍
Reyiz patlamadığım gibi patlattım. Mihawk'da 1 gün öncesinden belirttiğim başa kara sular inme gözlerin kararması tepkisi var. Ace ise verdiği söze rağmen güvertede öyle gülebilmesiyle bile bitmiştir.

Garibim Otama yollarını gözlüyorken Ace üvey babasından gördüğü şekliyle 18'lik Hemşireler peşinde.

Kısaca bunların konuyla alakası yok. Bölümdeki ayrıntılara parmak basıyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık