Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1100 Öngörüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Büyük ihtimal Kuma'nın luffylere neden yardım ettiğini ve en son da da olayın Dragonla olan bağlantısını görürüz haftaya ara yazısı ile yeni beklentilerimizi erteleyip gereksiz yükseleceğiz :D

Geleneksel redon mesaimiz bu hafta içinde başlamış bulunmaktadır.

Şahsen FB'nin devam edeceğini düşünüyorum ama bu hafta son bölümü olur diye tahmin ediyorum. Bölüm sonunda ise Kuma'yı adaya gelmiş halde görürüz ve Bonney "Baba" der ve bölüm biter. Bu hafta olacağını düşündüğüm senaryo budur.

FB içeriğinde ise Kuma'nın nasıl robot olacağını ve kendisine Bonney için yüklettiği bir programın bilgisine sahip oluruz.
Yukardakine ek olarak bu bölüm Vegapunk'a daha çok söveceğiz diye düşünüyorum.

Yorumları okuyorum ve birçok kişinin Dragon'un geleceği ile ilgili yorumlarını gördüm. Varsayım olarak mı söylüyorsunuz yoksa bir çıkarım sonucu mu dğerlendirdiniz bilmiyorum. Kuma'nın geçmişi boyunca hiçbir şey yapmayan bu herifin şimdi bir aksiyon alacağını düşünmüyorum ki Luffy'nin olduğu bir yere gelme olasılığı sıfır diye düşünüyorum. Oda, Nika varken ve antik robotu uyandırmışken Dragon'u piyasaya sürmez.

Ne Bonney ne de Kuma Nika nın Luffy olduğunu düşünmez. Model Nika formunda görse bile ne olduğunu anlamaz. İkisi de Nikanın meyve ile kazanılmış bir yetenek olduğunu düşünmeden doğrudan tanrısal bir varlık olarak beklemektedirler. Arka planda uyanan robot Nikanın Luffy olduğunu hem kendi tayfasına hem Satürn dışındaki herkese duyuracaktır diye düşünüyorum. Zaten Luffy bile Nikanın varlığından bir haber durumda G5 olarak isimlendiriyor kendisini. Tabi bunlar bu bölümde gerçekleşme ihtimali düşük olaylar fakat bu şekilde bağlanacağını düşünüyorum hikayenin.. Shanksın bundan bilgisi var. Özellikle meyvenin peşine düşmüş zaten. One Piece gitmenin vaktinin gelmesini de Nikanın kendisini göstermesinden dolayı olduğunu düşünüyorum. Tabi shanksın bundan nasıl bilgisi var bilmiyorum. Belki de Roger Raftel sonrası böyle olması gerekiyor dedi, belki de Kutsal Ejderlik dolayısıyla biliyor. Gerçi Kutsal Ejder dediklerimizin tamamı mal. Onları yönetenler kutsal ejder değil ama her şeye bilgi sahibi. Neyse uzun lafın kısası = UL , bu hikaye daha çok bedel ödetir Redondan gif bekleyenlere. Bu hikaye de bu kadar flashback ile odanın istediği tarihe bitmez.

Ne Bonney ne de Kuma Nika nın Luffy olduğunu düşünmez. Model Nika formunda görse bile ne olduğunu anlamaz. İkisi de Nikanın meyve ile kazanılmış bir yetenek olduğunu düşünmeden doğrudan tanrısal bir varlık olarak beklemektedirler. Arka planda uyanan robot Nikanın Luffy olduğunu hem kendi tayfasına hem Satürn dışındaki herkese duyuracaktır diye düşünüyorum. Zaten Luffy bile Nikanın varlığından bir haber durumda G5 olarak isimlendiriyor kendisini. Tabi bunlar bu bölümde gerçekleşme ihtimali düşük olaylar fakat bu şekilde bağlanacağını düşünüyorum hikayenin.. Shanksın bundan bilgisi var. Özellikle meyvenin peşine düşmüş zaten. One Piece gitmenin vaktinin gelmesini de Nikanın kendisini göstermesinden dolayı olduğunu düşünüyorum. Tabi shanksın bundan nasıl bilgisi var bilmiyorum. Belki de Roger Raftel sonrası böyle olması gerekiyor dedi, belki de Kutsal Ejderlik dolayısıyla biliyor. Gerçi Kutsal Ejder dediklerimizin tamamı mal. Onları yönetenler kutsal ejder değil ama her şeye bilgi sahibi. Neyse uzun lafın kısası = UL , bu hikaye daha çok bedel ödetir Redondan gif bekleyenlere. Bu hikaye de bu kadar flashback ile odanın istediği tarihe bitmez.
Davul sesinden anlarlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık