Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1100 Öngörüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Adamın ölümündeki ihtişam bile ne kadar dayanıklı olduğu üzerinden vurgulandı. Tek hamlede Kaido'ya açtığı yara daha kritik bir noktaya gelse tek atacak. Bu kadar hayvani bir karakterin amiral etmeme ihtimali yok. Kizaru dediğin keko Luffy'den aldığı tek ciddi darbede benim kumarım biter çekiyor.
Luffy daha yeni Kaido'yu indirmiş serideki en güçlü adamlardan biri. Denk getirirse tabi karşıdakinin fişini çekecek Datte. Oden de Roger'ın kılıç saldırısını yediğinde dünya turu yapıyordu.

Çocuğu ile dikkatini dağıtmasalar Kaido'yu ikinci vuruş ile bitirmeye gidiyordu zaten Oden. O Kaido dediğin de 39 yaşında adam bu arada. :oleyo2:
Kaido'yu yenemezdi demedim o Kaido zirvesinde değildi sadece. Kaido Oden travması olduğu için Luffy'e bakarken onu da gördü. Big Mom'ın Mama Carmel'i gibi.

Oda mantıksız adam zaten de Oden dediğimiz adam lavdan sıcak yağda kaç saat durdu. Sence bu adam dayanıksız mı?

Oden'le yaşıtlar orada. Oden zirvesinde ama Kaido nasıl zirvesinde olmuyor? Üstelik zirvesinde olduğuna dair göndermeler de mevcut. Oden çok güçlü adam, Kaido'nun onu koyduğu isimlerin yanına bakarak bile görebiliriz bunu. Bu yüzden Op'a feat odağından çok anlatıdaki yerlerine bakmamız gerekiyor.
Ben onu daha çok irade göstergesi olarak görüyorum. Ciddi bir kral hakili saldırıyı aracı olmadan yediğinde; meyve gücüyle, hakiyle ya da elinle kolunla bloklamadan yediğinde bayılmamak için bayağı sağlam olmalısın. Kaido bu şekilde Luffy’i en az üç kere bayılttı.

Luffy daha yeni Kaido'yu indirmiş serideki en güçlü adamlardan biri. Denk getirirse tabi karşıdakinin fişini çekecek Datte. Oden de Roger'ın kılıç saldırısını yediğinde dünya turu yapıyordu.
Roger'in kılıç saldırısının Oden üzerinde bir etkisi yok. Savrulmasına bakıyorsunuz anlıyorum da koşa koşa geri gelmesine neden kimse bakmıyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık