Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

11 Supernova vs. Karasakal Korsanları

En Kötü Jenerasyon vs En Kötü Korsanlar

• Kullanılan toplam oy
    192
şu anda 11 süpernova harcar karasakalı. Ancak eğer karasakal tayfaya meyve yedirmişse iş değişir. O tayfanın (karasakal hariç) en güçlüsü olarak görülen adam shiryuu magellandan güçsüzdü. Shiryuu amiral gücünde falan olamaz meyve yemediyse eğer. çünkü shiryuu amiralse magellan filo amirali olsun o zaman. meyve yemediklerini varsayarak novalar harcar dedim.

Karasakal tayası aşırı güç olarak görülüyor. Kaldı ki oda bile karasakal tayfasında olmak isterdim. Bunu dediğine göre beklentimizi karşılayacaklarını varsayıyorum. Bastım karasakal ve tayfasının alırına.

Karasakal korsanlarının en güçsüzü Oven ayarında filandır. Süpernovalarda daha 2 yıl önceki Teach'i yenecek adam yok. Katliam olur tabi ki Luffy'nin sırayla tayfa üyelerini dövmediğini düşünerekten söylüyorum bunu...

Yoksa Luffy sırayla dinlene dinlene birer birer çoğu karakteri indirir. İndiremediği yerde yardıma gelirler vs.

Supernovalar gelişmekte olan bir grup şu an en güçlü olarak görebileceğimiz Luffy sağ kolu yenmek için aşması gerekiyor. Ha ben Karasal'ın sağ kolunun Kata gibi olacağını düşünmüyorum şimdilik o yüzden Luffy yenebilir sağ kolu. Ama diğerlerinden güven veren fazla kişi yok Komutanlar karşısında. Bir Oruç reyiz var komutan almış kişi o veriyor güven. Bir de Kid'ten bir beklenti var. Diğerlerinin 3. Komutan'ı yenebilecek bir profil cizdiklerini düşünmüyorum şu an için. Ama onlar sürpriz yapabilir. Eğer öyle olursa tek sorun Teach. Şu an için de Luffy o seviyede değil. Bu arc Katakuri'yi aştıktan sonra anca.

Son düzenleme:
Karasakal korsanları Marcoları yenmişti.11 süper novanın Marcolar karşısında galip geleceğini düşünemiyorum.Karasakal korsanları alır.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık