Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1098 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Karasakalı birde sevdiği korsandan esinlenmişti sorsan peki Karasakalı nasıl bir kalıba soktu tecavüzcü ve pedofili bu nasıl bir iğrençliktir Oda ne yapmaya çalışıyor?

- Sabo olayında harekete geçme
- MF'de harekete geçme
- Kuma için harekete geçme
- Arıkovanında geçme
- En değerli yoldaşlarına ne olup bittiğini bile sonradan öğren ve harekete geçme
-Antik silahları Robin'den öğren,bunca yıllık macerasına rağmen Croco senden daha bilgili olsun.

Dragon hem istihbarat hem de olaylara verdiği tepkiler açısından rezil işleniyor. Ciddi ciddi herhangi bir yonko oluşumunun istihbaratı hükümetin karşısındaki en büyük tehdit olarak görülen adam ve oluşumundan fazla.
Fallout 4 oynuyoruz burada reis Dragon sırasını bekliyor :oleyo2:

Edit: WB'ye fazla yüklenmişiz. Şu tiplere bakar mısın hahahaha

Bonney'in bizimkilerin çok bilmişe girerken bulduğu yaşta çıkacağı belli olmuştu.

Ejder köpeği amirallere nefretim 5 kat arttı bu bölüm ben artık iflah olmaz bir amiral hateriyim.

Öyle deme. Dragon Ginny'nin tutsak olduğu 2 yılda kaç erzak gemisi batırmıştır tahmin bile edemiyorum.
Bu arada o da garip. Hastalığı varsa ve ölecekse neden salmışlar direkt öldürsenize. İnsafa mı gelmiş kutsallar birden. Bonney, Vega'nın lab'ında da bulunuyordu.Bir kutsal ejder de Ginny gibi hastaysa ve hastalığını Vega incelesin diye vermişlerse; Bonney klon tarzı bir şey çıkarsa şaşırmam hala.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık