Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1098 Öngörüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yani Kuma'nın o düşmanlara saldıracak gücü olduğunu sanmıyorum. Olsaydı, müdahale ederdi zaten. Kaldı ki, aldığını gördüğümüz acılar çoğunlukla hastalık, rahatsızlık vs. sebepli değiller miydi?
Güçlü. Tek başına bizim tayfanın içinden geçti. Koskoca süpernova, nasıl güçlü değil? Sadece barışçıl bir doğası var. Onun haricinde baya sağlam çar. Elindeki meyveyi düzgün kullansa, çoğu kişiyi rahatlıkla alt eder. Şu anki bitik Luffy’nin acılarını alıp Saturn’e yollasa, Luffy full haliyle tekrar dövüşse falan. Oda umarım Kuma’yi iyi değerlendirir.

Gerçekten şu gerizekalı redon un twittlerini ciddiye alan varmı hala.şunun twittlerini atarak burdakilerin sinir tellerine basıyorsunuz.

Gerçekten şu gerizekalı redon un twittlerini ciddiye alan varmı hala.şunun twittlerini atarak burdakilerin sinir tellerine basıyorsunuz.
Sinir teline nasıl basıyoruz hocam hiç hayal edemedim bu deyimi ya. Sinir teli ne mesela? Tele nasıl basıyoruz? Şaka bir yana sıradan bir redon gif paylaşımı yaptım niye büyüdü bu kadar? Niye bende patladı ya bu olay başkaları da paylaşıyordu 🥲

Yani Kuma'nın o düşmanlara saldıracak gücü olduğunu sanmıyorum. Olsaydı, müdahale ederdi zaten. Kaldı ki, aldığını gördüğümüz acılar çoğunlukla hastalık, rahatsızlık vs. sebepli değiller miydi?
Kumanın meyvesi serideki en bozuk meyvelerden biri. Hem ışınlanabiliyor hem yüksek hasar verebiliyor. Birde kullanıcısı olan kumanın dayanıklılığı ırkından dolayı aşırı yüksekmiş gibi gösterildi. İki sorun vardı. Biri insan halindeyken kumanın kişiliği aşırı barışsever olduğundan dolayı meyvenin hasar olayını doğru düzgün kullanamıyordu. Daha sonrasında ise robot olup insanlığını kaybedince muhakeme yeteneğini kullanamadı. Simdi kuma çokbilmiş adasına gelecek gibi duruyor. Normalde tayfayı kurtarıp öleceğini düşünmüştüm ama akainuyla olan savasında bacağını kaybedince fikrim değişti. Vegapunklar özellikle robotlar için tamamen ölmediği sürece tamir edilebildiğini gösterdiler. Bundan dolayıda adaya gelip tam ölüm döşeğindeyken tamir edilecek gibi hissediyorum

Güçlü. Tek başına bizim tayfanın içinden geçti. Koskoca süpernova, nasıl güçlü değil? Sadece barışçıl bir doğası var. Onun haricinde baya sağlam çar. Elindeki meyveyi düzgün kullansa, çoğu kişiyi rahatlıkla alt eder. Şu anki bitik Luffy’nin acılarını alıp Saturn’e yollasa, Luffy full haliyle tekrar dövüşse falan. Oda umarım Kuma’yi iyi değerlendirir.
Lord halinden bahsetmiyorum, fbdeki şu ana kadar gördüğümüz gençliğinden bahsediyorum. Artı, lord hali bile olsa kutsallara, krallara vs. o kadar kolay dokunamaz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık