Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1096 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hancock için seni bıraksam beni yenersin diyor BB nereye düşük zorluk :) bir kere vs gösterilmedi %99 hazırlıksız yakaladı onu BB, meyve kullanmama da doğru değil Kurouzu attığı gösterildi zaten, muhtemelen Hancock diğerleriyle vs atarken karanlikla çekti meyveyi etkisiz hale getirdi o sırada da Ray geldi :)

Tamam Ray yüzünden gitmiş oldu. Ray gelmese adamları taş olsa bile öldürecekti Hancock'u, ki Hancock ilk önce adamların taş olmasını bozuyor. Ona rağmen Tiç dövüşmeden gidiyor. Burada etkili güç olan Ray, Tiç adamları düzelmesine rağmen arkadan bıçaklamayı göze alamamış.

Tamam Ray yüzünden gitmiş oldu. Ray gelmese adamları taş olsa bile öldürecekti Hancock'u, ki Hancock ilk önce adamların taş olmasını bozuyor. Ona rağmen Tiç dövüşmedne gidiyor. burada etkili güç olan Ray.

Hancock u öldürse Raydan hasar yiyecek, bıraksa taşa donecek, en mantıklı olan anlasmaktı onu yapmış adam, guc dengesi cikmaz burdan.

Teach istediğini alamadan geri dönüyor. Kaçmamış gerçekten. Geri adım atmamış.
Catarina ve Vasco shot taslasmis avareler zaten Amazon lily tarafindan bertaraf edilmis.Sadece tek başına kendi kalmış karşı taraf sayıca üstün ve Hancock tayfayı yok etmekle tehdit ediyor.Bunları gectim Ray diyor kendi ağzıyla yenemezdim diye ama siz bu adama inanmıyorsunuz aynı adam kizaru hakkında konuşunca rayleigh diyorsa bir bildiği vardır diyorsunuz.Bu sadece tek bir örnek mevzu karasakal olunca bir inkara yalanlamaya gidiyorsunuz.

Bence, İvankovun meyvesi ondan önce başkasına aitti. Bu kişi Crocodile'ı kadına çevirmişti. Bu kadın öldü veya öldürüldüğü için, Crocodile eski haline döndü. İvankov da bu meyveyi sevdi ve Blackbeard'in meyveyi ele geçirme yöntemi gibi veya meyve şans eseri orada yeniden oluştuğu için ivankov gizlice o meyveyi ele geçirmeyi istemiştir. Meyveyi tanrı vadisine kadar bir şekilde taşındıysa, hangi meyve olduğunu bildiği için ivankov o meyveyi arayıp o kutudan o meyveyi bilerek alıp yemiştir. Crocodile, bence bir zamanlar köle idi. Tanrı vadisinde idi.

Hancock u öldürse Raydan hasar yiyecek, bıraksa taşa donecek, en mantıklı olan anlasmaktı onu yapmış adam, guc dengesi cikmaz burdan.
En küçük bakıştan bile çıkarırdın halbuki güç dengesi? :oleyo: Ray burada kaçmasına neden olan en büyük etken işte, bu kadar basit. Herhangibir sağ kol veya o seviyede birisi gelse kaçmazdı oradan. Buradan çıkan güç dengesi de genç Ray'le ilgili zaten. Yaşlı halinde böyle bir etkisi olan adam gençliğinde Yonko seviyesi vardır diyor @Miyata Ichiro ...

Catarina ve Vasco shot taslasmis avareler zaten Amazon lily tarafindan bertaraf edilmis.Sadece tek başına kendi kalmış karşı taraf sayıca üstün ve Hancock tayfayı yok etmekle tehdit ediyor.Bunları gectim Ray diyor kendi ağzıyla yenemezdim diye ama siz bu adama inanmıyorsunuz aynı adam kizaru hakkında konuşunca rayleigh diyorsa bir bildiği vardır diyorsunuz.Bu sadece tek bir örnek mevzu karasakal olunca bir inkara yalanlamaya gidiyorsunuz.
Tiç yenemezdi demiyor kimse, Tiç kaçtı deniyor. Ve evet, Tiç kaçtı. Çoğunlukla kaçmayı seven birisi zaten; Shanks'tan kaçtı, Akainu'dan kaçtı, Cp-0'dan kaçtı, Ray'den kaçtı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 11)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık