Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1096 Öngörüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tanrı vadisi olayını birçok denizci bile bilmiyor. Dragon'un, Akainu'nun o zamana yaşı yetmez. Akainu ve Dragon daha o zamanlarda Luffy kadar aktif bile değillerdir.
Belki vadi olayını o sırada orda olmadıkları için bilmiyorlar ama Rocksu falan o yaşlarda bilmiyor olmalarını ihtimal görmüyorum yaşı yetenlerin

Belki vadi olayını o sırada orda olmadıkları için bilmiyorlar ama Rocksu falan o yaşlarda bilmiyor olmalarını ihtimal görmüyorum yaşı yetenlerin
Garp, Hina'nın Rocks Korsanları'nı bilmesine şaşırıyordu daha gençsin diye. Ne dragon ne de Akainu şahsi olarak Rocks Korsanları'nı aktif zamanlarında görmemiştir.

Garp, Hina'nın Rocks Korsanları'nı bilmesine şaşırıyordu daha gençsin diye. Ne dragon ne de Akainu şahsi olarak Rocks Korsanları'nı aktif zamanlarında görmemiştir.
doğru hatırladım orayı ama düşünsene sen gençsin birde yaşında yetiyor 16-17 çocuk da değilsin zamanın en popüler korsanları bir grup kurmuş ortalığın içinden geçiyorlar hiç yoksa gazateyede mi çıkmamış yani bir haber.Gizlenmeye ne kadar çalışılırsa çalışılsın bence bilinmemesi absürt oluyor mangada öyle ima edilse dahi.

doğru hatırladım orayı ama düşünsene sen gençsin birde yaşında yetiyor 16-17 çocuk da değilsin zamanın en popüler korsanları bir grup kurmuş ortalığın içinden geçiyorlar hiç yoksa gazateyede mi çıkmamış yani bir haber.Gizlenmeye ne kadar çalışılırsa çalışılsın bence bilinmemesi absürt oluyor mangada öyle ima edilse dahi.
Morgans o zamanda yoktu dünyada yine böyle aktif bir gazete ağı ver mıydı bilinmez. Bunu Morgans kurmuş olabilir. 16-17 yaşında illa ki duymuştur Rocks'un adını ama yüzlerini görüp görmedikleri muamma.

Wb,Kaido ve big mom`u gördük desen anlarım da teach ne alaka xebec ile alakası dahi olmayabilir teach'ın.
Gemisi saber of xebecti (Vivre card bilgisiydi sanırım) Teach Rocks'un kurulduğu adayı mesken tutmuştu üstelik Rocks'un üyeleri de Teach'in tayfası gibi birbiriyle anlaşamayan delilerden kuruluyordu. Teach'in de hedefi dünyayı ele geçirmek olabilir. İkisi de D.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık