Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1096 Öngörüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu durumda Rocks D. Eustass Kid mi?

Serideki herkes bir yerden D. çıkıyor nasıl bir soy sopdur anlamadım!?

Chopper de yakında D. çıkarsa şaşırmam. Mavi burnu geyikler alemine bir tepkiydi gerçek adı Tony Tony D. Chopper'di dese kim sorgulayabilir?
Şu noktada herkes D. çıkabilir ben çok şaşırmam açıkçası. Ayrıca D. lerin kayıp yüzyıldan kalma bir klana ait olduklarına dair bir teori duymuştum. Belli bir soydan olmalarından ziyade böyle bir şey çıkmalarını tercih ederim.

Xebec birinin babası çıkacaksa shanks in beyaz sakala mektup gönderdiği acemi olan rockstarin babası çıkmasını bekliyorum.
Shanks salsaydı da Rockstar'ın Kid lere karşı şovunu görseydik keşke. :at:

Olay yerinde devrim ordusu komutanlarının ikisi var Kuma ve İvankov. İkili Dragon ile burada tanışmıştır bence, devrim ordusunun kurulmasına vesile olan olay da bu olay gibi duruyor. Dragon'un başlangıçta denizci olduğuna dair teoriler doğru çıkacak gibi bu olay esnasında 17 yaşındaymış Garp ile burada olma olasılığı hayli yüksek.

Garp'a iade-i itibar geliyor serinin kilit noktası bu ada umarım adam akıllı 4-5 bölüm çizer off panel çizmez anıyı da.

Kid Xebec gibi büyük bir şahsiyetin çocuğu olamaz. (hurdalıkta yaşıyorum)

Zaten yıl farkı var arada imkansız, çıksa çıksa max BB fakat bence birinin babası çıkmayacak. Gayesi uğruna kendine vakit ayıramamıştır reis..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık