Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1096: Kumachi

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Şampiyonlar Ligi

Kullanılan: 234 79.3%
  • İyi

Kullanılan: 27 9.2%
  • Orta

Kullanılan: 23 7.8%
  • Kötü

Kullanılan: 11 3.7%

• Kullanılan toplam oy
    295
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
O değil de Roger neden rocks'ı durdurmak istiyor ve Xebec neden ısrarla çekil önümden tarzı konuşuyor harbiden ilginç şeyler olacak gibi umarım soda güzel bağlar :) İnsan merak için de kalıyor Rocks ve tayfası niye geldi bahsettikleri şey ney? Roger neden orada ve neden sanki Xebec'i durdurmak istiyor gibi bir durum hissiyatı veriyor ve ne oluyor da Roger ve Garp birlikte Rocks tayfasını indiriyor Rocks'ın tam amacı neydi ada da ki .
Rocks, aynen Buggy gibi korkağın biri. Önden gitmesinin sebebi gizli bir yer bulup saklanmak. Roger onun eski dostu. Roger onu tanıdığı için, "Roger, çekil yolumdan." diyor. Xebek= King karakteri( One Punch Man'deki karakter). Çok büyük şansı var.

Bak ortada bir kuralsızlık var onu anlatmaya çalışıyorum senin verdiğin örnekler çok yersiz. Emniyet müdürünün görevi nedir? Vatandaşın emniyetini sağlamak hukuksuzluğua adaletsizliğe müsamaha göstermemektir. Hakemin görevi nedir? Oynanan futbolu denetlemek sahada adaletsizliğe müsamaha göstermemek hak edene ceza vermek. O zaman hakem gitsin tuttuğu takımın maçında tuttuğu takıma kart göstermesin, olmayan pozisyona penaltı versin. Olur mu olmaz. Emniyet müdürünün gücü yetmiyorsa gücü yetene söyleyecek. Gidipte bak ben adalet uğruna oğlumu hapse attım ama devlet yetkililerine birşey yapamıyorum demeyecek, eğer diyorsa da o makamı bırakacak.
son söylediklerin hayal dünyasında olurdu, gerçeklik ise bambaşka maalesef. en azından ben böyle düşünüyorum.
bkz. adnan oktar konusunda, yıllar önce de operasyon düzenlemeye çalışılmış ve operasyona dahil olan savcısından polis müdürüne türlü iftira, sürgünler ve davalarla içinden geçilmiş.
Luffy gibi baş rol değilsen, bir kutsala yumruk atınca akıbetin net olarak parçalara ayrılmak olurdu. belli ki Garp'ın gücünün yetmeyeceği bir durum var. filo amiral de olsa, gücünün yetmeyeceği bir durum var. belki denizcilerin tamamı devrimci olsa bile güçlerinin yetmeyeceği bir durum var.
belki düşündüğünüz gibi Garp tamamen göz ardı etmeyi tercih etmiştir ki bu bence leş bir durum olur, belki de hali hazırda bir planın parçasıdır. en azından bu adadaki iğrençliğe tanık olduktan sonra, günümüze kadar geçen sürede kutsallarla ilgili her türlü bilgiye hakim olduğu net. Coby dahil herkes, en azından insan ticaretini ve herhangi bir kutsala dokunulduğunda neler olacağını, köleliği vs. gayet iyi biliyorlar. denizcilikten ayrılmak için, bu insan avı konusu olmasına gerek bile yok aslıda.
umuyorum ki bilmediğiniz bir plan vardır içerde. yoksa amaç ne olursa olsun, o üniformayı taşımak iğrenç bir durum.

Sanji > Kaido yazmış adam. Kaido'nun zirve halinden bahsetmiyorsunuz değil mi
Sen yapma bari, Luffy'nini bile ölüp ölüp dirildiği birini Sanji'nin alması mümkün mü?

Yazdığım şeyi anlamaktan bu kadar aciz değilsinizdir.

Miço olan henüz 21 yaşındaki ve meyve yememiş Kaido'dan bahsediyorum.

Bin defa daha mı yazayım algılamanız için.

21 yaşındaki meyvesiz Kaido...

Sen yapma bari, Luffy'nini bile ölüp ölüp dirildiği birini Sanji'nin alması mümkün mü?

Sen kendini çok kaptırıyorsun yav.Az sakin.

Rocks, aynen Buggy gibi korkağın biri. Önden gitmesinin sebebi gizli bir yer bulup saklanmak. Roger onun eski dostu. Roger onu tanıdığı için, "Roger, çekil yolumdan." diyor. Xebek= King karakteri( One Punch Man'deki karakter). Çok büyük şansı var.
Şu yorumunu ciddiye alamıyorum kendimi zorluyorum ciddiye almak icin ama olmuyor.

Insanlar anlayışsız reis bu kadar sinirlenmen normal

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık