Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1096: Kumachi

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Şampiyonlar Ligi

Kullanılan: 234 79.3%
  • İyi

Kullanılan: 27 9.2%
  • Orta

Kullanılan: 23 7.8%
  • Kötü

Kullanılan: 11 3.7%

• Kullanılan toplam oy
    295
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bizim tayfa geçer Rocks'ı.
Geçti zaten.

One Piece’in en güçlü ordusu Luffy’lerde.Alabasta’dan tut Wano’ya kadar bütün ülkeler Luffy’lere tapıyor.

Luffy şu an istese iki tane antik silaha -Shirahoshi ve Pluton- sahip olur.Sırf bu bile Luffy’nin, Rocks’ı geçtiğini gösterir.

Ha karakter çocuk kadar saf olduğu için bunları düşünemiyor, orası ayrı bir mesele.

Geçti zaten.

One Piece’in en güçlü ordusu Luffy’lerde.Alabasta’dan tut Wano’ya kadar bütün ülkeler Luffy’lere tapıyor.

Luffy şu an istese iki tane antik silaha -Shirahoshi ve Pluton- sahip olur.Sırf bu bile Luffy’nin, Rocks’ı geçtiğini gösterir.

Ha karakter çocuk kadar saf olduğu için bunları düşünemiyor, orası ayrı bir mesele.
Karakterler hala çocuk sayılır bu arada :D

Satürn’ün hem Tanrı Vadisi’nde hem de Egghead’da yer alması aklıma başka şeyler getiriyor.Tanrı Vadisi’nde başka bir Gorosei üyesi gözükseydi böyle bir ihtimalden bahsetmeyecektim ama bence Satürn, Gorosei içinde en düşük rütbeye sahip olan üye.Bu da adamın önemli görevlerde diğerleri tarafından dışarıya gönderilmesine neden oluyor.
Bence o daha çok bilim ve savunma bakanı olduğu için.

Geçti zaten.

Ordu bağlamında bir kıyaslama yok. Bireysel olarak 1vs1 olsa Xebec ve tayfası kuvvetli ihtimal Luffy ve tayfasından makarnaya sos yapar.

Ginny nasıl etkinlikten iki hafta önce haberdar olup dışarıya bilgi sızdırıyor? Bu bilgileri adaya nasıl sızıyor? Adadan dışarıda serbest dolaşan çeşitli korsanlara ulaşıyor ama yeri yurdu belli denizci karargahlarına, istihbarat birimlerine, hükümet ajanlarına ulaşmıyor?

Bizim tayfa geçer Rocks'ı.
Yamato katılırsa ve tayfanın zayıf üyeleri de daha sağlam power up'lar alırlarsa geçebilirler.

Şu anda sadece Luffy'nin geçtiğini düşünüyorum gerisinin daha yolu var. Rocks Korsanları hallerini baz alıyorum, bizim tayfanın da şu andaki seviyelerini baz alıyorum.

Luffy > Xebec

Yamato < > Linlin

Zoro < WB

Sanji < Kaido

Jinbe < Shiki

Franky < Kaptan John

Robin > Gloriosa

Chopper < Ochoku

Nami < > Stussy Bakkin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 15)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık