Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1095 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kodumun bunağı bakışıyla mum ediyor. :D Zaten Sanji vursa bile herif iyileşecek muhtemelen. Farklı bir olayı var. Bunların meyveler de Nika tarzı sanırım. Tanrıların arasına girmemek lazım aga. Buralar bizi aşar. :D
Bu işin içinden sadece şeytan meyvesi çıkmayacak. Büyü olayı da var işin içinde bence. Sadece şeytan meyvesiyle olacak iş değil bu? Pentagramdan çıkması, gözünde alev çıkmasıyla kafa patlatması filan bayağı değişik.

Satürn söyleneni söylemiş . Normal standardından yavaş davrandın diye . Sengoku Garp için benzer şeyi söylemişti Luffyden darbe yeyince, yumuşak davrandın diyerek . Kizaru şu an Vegapunku kendi eliyle yakalayamadığı için mutlu olabilir .
Belki Luffy’lerin adadan kaçmasına Kizaru yardım edebilir.Yerde yatarken çelişki içinde görünüyordu.

kizaru'yu hak ettiğinden daha fazla gömdüm dün gece. bir karakterle dalga geçme/gömme fırsatı varsa eğer değerlendiririm bu fırsatı ama daha önce de yazdım, bu vs benim için yok hükmündedir. iki karakter de ciddi bir şekilde dövüşmedi ve vs'nin sonunda ne yardan vaz geçti oda ne de serden.

amiral fanlarına bilenmiş bir forum gördüm dün gece.

Bu arada Xebec ve Kara Sakal her ne kadar kötü karakterler olarak görülse de davalarında muhtemelen haklılar. Wb'nin e güçlü ünvanı tanrı vadisinden turnuvadan gelme bir ünvan. Yani Wb'den güçlü biri olmadığı için değil ama ırklar arası turnuvada başarı gösterdiği için olabilir. Wb'de bir çeşit dev ırkına mensup gibi zaten.

kizaru'yu hak ettiğinden daha fazla gömdüm dün gece. bir karakterle dalga geçme/gömme fırsatı varsa eğer değerlendiririm bu fırsatı ama daha önce de yazdım, bu vs benim için yok hükmündedir. iki karakter de ciddi bir şekilde dövüşmedi ve vs'nin sonunda ne yardan vaz geçti oda ne de serden.

amiral fanlarına bilenmiş bir forum gördüm dün gece.
Eğlenme fırsatı vardı eğlendik. Yoksa her zaman mazlumun yanındayız 😁

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık