Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1095 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Centilmence dövüştü Luffy kardeşimi tebrik ederim. Bu işte yenilmek de var ve yenildim tekrar tebrik ediyorum. Kaşımı soranlar olmuş ufak bir açılma var ama iyiyim dediğim gibi Centilmence bir dövüştü Luffy Kardeşimi tebrik ediyorum bu olay kapanmıştır. hahahahaha

Mesajdaki ifade üzerinden genel yorum yaptım tabii ki benim de bir tarafım yok bu eşleşmede. Oda hakkını verememiş sadece o rahatsız etti netice bakımından.

Evet doğru diyorsun, saldırıdan net olarak bir şeye varamayız. Bir kere Kaidou zaten tank karakter, hasarları göğüslüyor. Kizaru tam zıttına savunma ve her ne kadar hiç öyle görmesek de hızla kaçınma üzerine gibi duruyor. Dövüşe odağı da Vegapunk'ı elimine etme hedefi yüzünden yoktu, o da kabul. Ama neticede bu böyle olmayacak, bu çocuk beni salmıyor bir fişini çekeyim dediğinde yaşandı bu son olay. Ondan dolayı bence hiçbir halükarda iyi bir netice değil Kizaru açısından.
Luffy öyle ya da böyle bir İmparator, serideki herhangi bir karakterin "dur şunu yeneyim, sonra işime bakayım" diyebileceği biri değil. Borsalino da bunu biliyor, sonuçta Luffy adamın lazerini yedi bana mısın demedi. O yüzden son bölümde "burada oyalanırsam görevimi yapamam" diyor, sonrasında yine Vegapunk'a saldırıyor.

Benim derdim Borsalino'yu savunmak değil, sevmem de zaten. Fakat objektif yorumlamak lazım durumu.

Luffy öyle ya da böyle bir İmparator, serideki herhangi bir karakterin "dur şunu yeneyim, sonra işime bakayım" diyebileceği biri değil. Borsalino da bunu biliyor, sonuçta Luffy adamın lazerini yedi bana mısın demedi. O yüzden son bölümde "burada oyalanırsam görevimi yapamam" diyor, sonrasında yine Vegapunk'a saldırıyor.

Benim derdim Borsalino'yu savunmak değil, sevmem de zaten. Fakat objektif yorumlamak lazım durumu.
Bilmiyorum doğru noktalar, normal şartlarda ben de böyle düşünürdüm ama tek bir güçlü vuruşa yerde hareketsiz hale gelmesi acındırıcı geldi bana. İster istemez diyorsun herkes mi bu hale gelirdi diye ama Oda işte. Nika'ya öyle bir imkan tanıdı ki istediğini yaptırıyor günün sonunda hiç de umrunda değil mantıklı olmuş mu olmamış mı :D

@sensey i merak edenler için tahminim @Mihawk tarafından güvenli yerde tutuluyor :ehe:

@carpe d. em krdşm ben diyince ikna olmuyordun kk seviyesi adam amiral ya da yonkoulara karşı savaşırken acaba kaybeder miyim diye sorgulatmaz demiştim. Daha luffy prime ında bile değil. Bundan sonra dinle beni :artiz:
La kizaruyu yoldan geçerken alır falan mı dedin ne demiştin? :D Mevzuyu bir hatırlat.
Bu arada kk dengi adam yonkouya da amirale de yenilebilir bunda da garip bir şey yok. İhtimalin yüksek olması başka mutlak olması başka. Aka daha büyük hasar verdi wbye, kuzan garpla yumruk tokuşturdu resmen eşit etki çıktı. Shanks, kaido gibi adamlar kk değil, imparator ama gördüğümüz güçleriyle rogera da yürürler güç mevzusunda wbye de garpa da. Bunlarda değişen bir şey yok. Çizilen üzerinden gidiyorsak bu üst düzey adamların her biri -çizilmeden geçilenler hariç- saatler içinde iniyor zaten. Odanın oldu bittileri.
Luffynin meyvesi bu kıyaslardan ayrı bir şey. Yoksa şimdi değil çıktığından beri diyoruz zaten bu meyveyle luffy o güç mevzularını kapattı diye.

Luffy'nin de ilk ciddi saldırısının son saldırısı olduğunu söyleyebiliriz. Burada yapmaya çalıştığını yapamayan bir karakter var ve felç inmiş şekilde sahibinden özür diliyor. Aynı anda Vegapunk'a saldırma girişiminde bulunabilmesinin tek sebebi de OP evreninde ki muhtemelen en hızlı canlı olmasından kaynaklı gibi duruyor. Bu hıza rağmen hali ortada.

@Arthur Morgan bunu mu dedin şekerim?
Belki başkalarına nazaran daha az hasar alırlar ama sağlam canları yanar yine de kk bile olsa. İlk üç amiralden itibaren üst ligi nükleer güç gibi düşün. Birinde bin birinde yüz tane olsa ne yazar?

Wb ve garp yaşlı halleriyle varlık gösterseler de ciddi hasar aldılar. Zirve hallerinde yenerlerdi evet ama yine büyük izler bırakırdı seri başı amiraller.
Aramaki falan o hissi vermedi bana onu katamıyorum bu lige. Ama belki o da o güçtedir.
Bu sözümün yine arkasındayım.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 16)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık