Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1095 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Mesela daha kral hakinin h sinden haberi olmayan adamın kral haki saldırısına kılıç sayesinde bile ekleyememesi de gerekirdi hacı.:D Zoro Kamazo'nun hakisiz orağına bayılırken anlık da olsa 2 Yonko saldırısı tanklayamamlıydı gibi felan.
Kılıç aynı haki havuzundan haki çekip, kullanmaya zorlamış olabilir. Daha öncesinde en azından düz h. haki kullanmalıydı da diyorum zaten.
Defans yapılmayan bir saldırı her türlü ciddi hasar bırakabiliyor. Orağı kimin soktuğunun pek önemi yok. İki yonkou saldırısı en nihayetinde slash tabanlıydı. Bunun teknikle kısa bir süre durdurması o kadar absürt değil. Hele de sonrasında tüm kemikleri kırılmışken.

Yazdıklarımı dikkatli okursan, Luffy nasıl karşılıyor saçmalık demiyorum. Oda'nın kötü yazarlığına eleştiri var. Ortaya hiç bir dinamik koymadan kaliteli dövüş çizemezsin. Hakiyi tanıtmadan önceki dövüşler güzeldi. Ancak yeni bir güç tanıtıp, bu gücü detaylandırmazsan böyle altı boş dövüşler kalır. Sen arada Luffy burada neden geleceği göremedi demiyor musun? Bu da onun gibi. Luffy Thunder Bagua'ya dayanabiliyorsa bu defansif olarak gösterilsin diyorum.

Luffy dövüşlerini neden baz aldım da Zoro'ya fırsat gelmedi. Çünkü genel olarak, özellikle de zaman atlamasından sonra Luffy'nin dövüşleri çok ön planda.

Kizaru Toon force gücüyle ciddi bir saldırı aldı.Bir süreliğine ekranı kapattı diyebiliriz.Bu nasıl oldu işte çizgi filmlerdeki kafaya darbe alınca kuşlar yıldızlar dönme olayı oldu.Nika bunu gerçek kıldığı için Kizaru sersemledi hareket edemez hale geldi.Yani o saldırı basit bir saldırı değil çünkü yıldız efekti var yani yumruğu yiyen çizgi filmdeki karşılığını almak zorunda tıpkı vücutlarının lastik olması gibi.
Luffy Toon Force kullanabilseydi söylediklerine hak verebilirdim.

Kılıç aynı haki havuzundan haki çekip, kullanmaya zorlamış olabilir. Daha öncesinde en azından düz h. haki kullanmalıydı da diyorum zaten.
Defans yapılmayan bir saldırı her türlü ciddi hasar bırakabiliyor. Orağı kimin soktuğunun pek önemi yok. İki yonkou saldırısı en nihayetinde slash tabanlıydı. Bunun teknikle kısa bir süre durdurması o kadar absürt değil. Hele de sonrasında tüm kemikleri kırılmışken.

Yazdıklarımı dikkatli okursan, Luffy nasıl karşılıyor saçmalık demiyorum. Oda'nın kötü yazarlığına eleştiri var. Ortaya hiç bir dinamik koymadan kaliteli dövüş çizemezsin. Hakiyi tanıtmadan önceki dövüşler güzeldi. Ancak yeni bir güç tanıtıp, bu gücü detaylandırmazsan böyle altı boş dövüşler kalır. Sen arada Luffy burada neden geleceği göremedi demiyor musun? Bu da onun gibi. Luffy Thunder Bagua'ya dayanabiliyorsa bu defansif olarak gösterilsin diyorum.

Luffy dövüşlerini neden baz aldım da Zoro'ya fırsat gelmedi. Çünkü genel olarak, özellikle de zaman atlamasından sonra Luffy'nin dövüşleri çok ön planda.
O dediklerini herkes istiyor zaten. Oda malesef bunları hiç bir zaman açıklamayacak. İşine öyle geliyor. Biz burada yorumunu yapıyoruz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık