Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1095 Öngörüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Güç demiyorum. Karakterin seri için bir ağırlığı yok ne emir verilirse onu yapmaya çalışan bir tipleme bu bahsettiğin Sabody Arc'ta da aynıydı orada da emir doğrultusunda bir şeyle yapmaya gelmişti. Amiralleri karaktersiz oldukları için sevmiyorum misal Vegapunk bu adamı çocukluktan büyütmüş belli ki ama öldürmek için ikileme bile düşmeden komutlu köpek gibi saldırabiliyor. Amirallerin benim için Pacifista'dan farkı yok Fujitora hariç.
Aga bu ağırlığı yok demek değil sadece denizciliğe olan sadakati sevgisinden önce geliyor demek görev vegapunk'ı öldürmek bitti bu adam asker yapmak zorunda bu onlar karaktersiz ya da ruhsuz yapmıyor, Hatta amiraller belkide en gerçekçi karakterler askeri düzene çok uymalarından insanlar akainu'a kızıyor savaştan kaçan askeri öldürdü diye gerçek dünyada da böyledir, koby'yi öldürmeye çalıştı diye kızıyorlar ne bilim Sabody'de luffyleri dağıttıkları için kızıyorlar adamlar emri uyguluyor daha normal bir şey var mı senin kızdığın nokta dünya hükümetinin yozlaşmışlığına yazıyor.

Aga bu ağırlığı yok demek değil sadece denizciliğe olan sadakati sevgisinden önce geliyor demek görev vegapunk'ı öldürmek bitti bu adam asker yapmak zorunda bu onlar karaktersiz ya da ruhsuz yapmıyor, Hatta amiraller belkide en gerçekçi karakterler askeri düzene çok uymalarından insanlar akainu'a kızıyor savaştan kaçan askeri öldürdü diye gerçek dünyada da böyledir, koby'yi öldürmeye çalıştı diye kızıyorlar ne bilim Sabody'de luffyleri dağıttıkları için kızıyorlar adamlar emri uyguluyor daha normal bir şey var mı senin kızdığın nokta dünya hükümetinin yozlaşmışlığına yazıyor.
Kendi fikri olmayan karakterler bunlar Coby ve grubu da denizci,Garp'ta denizci,Fujitora'da denizci. Üstlerinden emir almıyorlar reel hayattan örnek vermek gerekirse kendi üstlerinden değil de siyasilerden emir alan askerler gibi düşünebilirsin amiralleri. Tiksinti uyandıran karakterler. Oda bu karakterleri bunun için çizmiş zaten siz ederinden fazla değer veriyorsunuz sadece güçlüler diye.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık