Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1095: Ölü Olmanın Daha İyi Olduğu Bir Dünya

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 163 77.6%
  • Orta

Kullanılan: 25 11.9%
  • Kötü

Kullanılan: 22 10.5%

• Kullanılan toplam oy
    210
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bölümde Borsalino'nun durumuyla alakalı kilit cümle Saturn tarafından söyleniyor. "Mevcut şartlar altında", fakat bu laf edilirken Luffy gösteriliyor. O yüzden bu cümle iki farklı şekilde yorumlanabilir; "Nika yüzünden bu hale gelmen normaldi" ya da "Görevde tanıdığın kişiler olduğu için duygusal davrandın". Bence her ikisine atıf var.

Bölümde Borsalino'nun durumuyla alakalı kilit cümle Saturn tarafından söyleniyor. "Mevcut şartlar altında", fakat bu laf edilirken Luffy gösteriliyor. O yüzden bu cümle iki farklı şekilde yorumlanabilir; "Nika yüzünden bu hale gelmen normaldi" ya da "Görevde tanıdığın kişiler olduğu için duygusal davrandın". Bence her ikisine atıf var.
Okurken ben de aynı şeyi düşündüm. İkisini de kastediyor bence de.

ah be kuma gardaşım benim ulan yansın bu dünya be, sen merak etme bizim canavar 3'lü halledecek her şeyi, g5 süresi handikapıda ortadan kalkar elbet...

bu kutsallar varya bunlar neyse;

Son düzenleme:
Bunu yeni gördüm. Buradaki hazine sandıkları büyük ihtimal etkinliğin ödülleri ve boyutuna bakarsak şeytan meyvesi gibiler. Belki Big Mom Kaidu'ya verdiği meyveyi buradan aldı. Belki hatta Beyazsakal'ın meyve de buradan geliyor. İkisi de çok güçlü meyveler böyle meyveleri hükümetin elinde tutması mantıklı geliyor. Hatta ilerisi için tahmini bir teori olarak yazayım. Rock korsanları buraya bu meyveler için geldiler.

Bunu yeni gördüm. Buradaki hazine sandıkları büyük ihtimal etkinliğin ödülleri ve boyutuna bakarsak şeytan meyvesi gibiler. Belki Big Mom Kaidu'ya verdiği meyveyi buradan aldı. Belki hatta Beyazsakal'ın meyve de buradan geliyor. İkisi de çok güçlü meyveler böyle meyveleri hükümetin elinde tutması mantıklı geliyor. Hatta ilerisi için tahmini bir teori olarak yazayım. Rock korsanları buraya bu meyveler için geldiler.
Şeytan meyvesi tahminine katılıyorum çok yerinde olabilitesi yüksek. Ama sırf şeytan meyveleri için hükümeti karşılarına aldıklarını sanmıyorum yani nihai sebep şeytan meyveleri değildir (bence)

Bu kadar güçlü meyveler ancak gorosei elinde tutup amiral olacaklara verir. Birisi en güçlü zoanlardan diğeri en güçlü paramercia. Turnuva ile dağıtılacak gibi değiller.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık