Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1094 Öngörüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
1100. bölümde Dragon'un sahneye çıkacağını düşünürsek arcın sonuna 6 bölüm kaldı demek. Burdan yola çıkarak muhtemelen Zoro dövüşü bitmiştir gibi geliyor.
Tahminim şu şekilde ilerler...
1094 - Zoro vs Lucci
1095 - Kizaru vs Luffy dövüşü ciddileşir. Uyanış ve h.hakiler ortaya çıkar.
1096 - Dev robot dövüşe müdahale eder.
1097- Satürn, seraphimler ile ortaya çıkar.
1098 - Genel bir dövüş başlar diğer yandan kaçış planları hazır olur.
1099 - Tayfa kaçar.
1100 - Devrimciler vs Kutsal şovalyeler - Dragon 1000 bölüm sonra harekete geçer.

Son düzenleme:
1100. bölümde Dragon'un sahneye çıkacağını düşünürsek arcın sonuna 6 bölüm kaldı demek. Burdan yola çıkarak muhtemelen Zoro dövüşü bitmiştir gibi geliyor.
1094 - Zoro vs Lucci
1095 - Kizaru vs Luffy dövüşü ciddileşir. Uyanış ve h.hakiler ortaya çıkar.
1096 - Dev robot dövüşe müdahale eder.
1097- Satürn, seraphimler ile ortaya çıkar.
1098 - Genel bir dövüş başlar diğer yandan kaçış planları hazır olur.
1099 - Tayfa kaçar.
1100 - Devrimciler vs Kutsal şovalyeler - Dragon 1000 bölüm sonra harekete geçer.
Bunu sen mi söylüyorsun duyum mu aldın reis

Bu kadar hızlı ilerlediğini hiç görmedim
Oda manga sayıları arasında uyum yapmayı seviyor o yüzden 1000 bölüm sonra Dragon'un ortaya çıkması bekleniyor o yüzden bu şekilde olabilir dedim. Ama biraz hızlı ilerlemiş olur normalde bu olacakları 6 bölümde değil 20 bölümde yapardı ama bence sırf manga sayıları uyumlu olsun diye bunu yapıyor diye düşünüyorum. Misal Seraphimler ile olan dövüşü hiç çizmeden es geçti normalde bunu da yapmazdı ama sırf Sentemaru-Kizaru-Kuma bölümleri ile uyumlu olsun diye yaptı gibi geldi.

Oda manga sayıları arasında uyum yapmayı seviyor o yüzden 1000 bölüm sonra Dragon'un ortaya çıkması bekleniyor o yüzden bu şekilde olabilir dedim. Ama biraz hızlı ilerlemiş olur normalde bu olacakları 6 bölümde değil 20 bölümde yapardı ama bence sırf manga sayıları uyumlu olsun diye bunu yapıyor diye düşünüyorum. Misal Seraphimler ile olan dövüşü hiç çizmeden es geçti normalde bunu da yapmazdı ama sırf Sentemaru-Kizaru-Kuma bölümleri ile uyumlu olsun diye yaptı gibi geldi.
Haklı çıkmanı isterim reis bakalım artık

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık