Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1094: Beş Kadim'den Aziz Jaygarcia Saturn - Bilim ve Savunma Savaşçı Tanrısı

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 106 62.4%
  • Orta

Kullanılan: 40 23.5%
  • Kötü

Kullanılan: 24 14.1%

• Kullanılan toplam oy
    170
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Luffy'den bir tane şu seviyede atak görmedik.

Hay gözünün yağına parmak sokayım Oda. Nereden nereye.
Bu bölümde nasıl görmedik? Kaido'ya böyle şişirip vurmamıştı kolunu. Şu vurduğu daha güçsüz mü diyorsun yoksa? Kral haki ve silahlanma hakisi kullanmış, hem de g5 formunda ama onun kadar değil demek. :D

Son düzenleme:
Kaido'yu yenen Kizaru'ya napar dediniz.. Nika'nın pili bitti ama Kizaru hala sapasağlam duruyor :s

Saturne değinmiyorum bile. Şanlı dünya hükumetinin karizması yüzünden korsanlar birer böcek gibi gözükmüş bölümde @sensey
Kizaru'yla alakalı sağlam olan tek şey sağlam yumruk yediğiydi göründüğü son panelde. Sonra ışık hızında kayboldu. Meyve uyanışı yeteneği galiba :D

Ayrıca;

Saturn epey yaşlı çıkacak sanırım, konuşma biçimi onu gösteriyor. :)

Ayrıca Vegapunk bunları görmüştü, beyni tıraşlayınca unuttu herhalde.

Kaido'yu yenen Kizaru'ya napar dediniz.. Nika'nın pili bitti ama Kizaru hala sapasağlam duruyor :s

Saturne değinmiyorum bile. Şanlı dünya hükumetinin karizması yüzünden korsanlar birer böcek gibi gözükmüş bölümde @sensey
Hee ondan zaten bonneyden kolaylıkla bıcak darbesi yedi. Luffy pili bitti derken. 2 Kalp atışına bakıyor o iş :oleyo2::oleyo::oleyo:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık