Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1094: Beş Kadim'den Aziz Jaygarcia Saturn - Bilim ve Savunma Savaşçı Tanrısı

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 106 62.4%
  • Orta

Kullanılan: 40 23.5%
  • Kötü

Kullanılan: 24 14.1%

• Kullanılan toplam oy
    170
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
one shotluk Monster mangası 1994te çıkmış.Kesin recton yedi Ryuma.
Aradan 28 yıl geçmiş Oda’nın fikirleri büyük oranda değişmiştir.Ryuma’yı Oden boyunda falan görebiliriz yani.
Kızıl saçlı çıkarsa hikaye Shanks’a veya Kutsal Ejderlere bile kayabilir yani.

Son düzenleme:
Teach'e göre en güçlü meyve felandı sanki.
Logialar arasında nadir bir şey olduğunu düşünüyor. Teach'e göre en güçlüsü. Meyveleri araştıran/inceleyen birisi için güvenilir bulurum sözünü.
Ama seri retcon yemeye bayıldığı için değişedebilir.

Edit: Sonraki sayıda söylenti olduğunu söylüyor. Teach'e göre de değil. Söylentilere göre en güçlüsüymüş. Hem de sade logiada değil tüm şeytan meyvelerine göre en güçlüsüymüş.

Son düzenleme:
Teach'e göre en güçlü meyve felandı sanki.
Teach ne Nika meyvesini ne de gorosei meyvelerini bilmiyordur.Nika meyvesini bilse Who’s Who peşine düşerdi.
Vega, Bonney, Sanji falan biri ölmüştür herhalde. slksdslk
Ben bu adamın yerinde olsam şöyle spoiler veririm.Gençler
haberler kötü bu da size kıyağım olsun deyip bir hafta Luffy bir hafta Zoro başka bir hafta da Sanji fanlarına kendilerini banlatmalarını söylerdim. :D Bölüm gelince de yanlış anlaşılma çıkardı.:hhh:

Kizaru çok ters bir rakip adam ışığın kendisi. Sadece Mortal kombat 4 teki Goro gibi arada kendi göğsüne goril gibi vuruyor ya, kızaru da mal mal konuşup şaşırarak rakibe şans veriyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık