Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1094: Beş Kadim'den Aziz Jaygarcia Saturn - Bilim ve Savunma Savaşçı Tanrısı

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 106 62.4%
  • Orta

Kullanılan: 40 23.5%
  • Kötü

Kullanılan: 24 14.1%

• Kullanılan toplam oy
    170
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kapaktaki herkes Şimotsuki Ailesi'nden. Kırmızı saçlı da öyledir ancak kim olduğu belirsiz. Kırmızı saçlı bir Şimotsuki yok. Ryuuma siyah saçlı. Kırmızı saçlı olan kişi muhtemelen siyah gemiyle dolaşan esrarengiz işaretli adam.
Şimotsuki'ler baya soylu çıktı usta. Zoro Prensmiş meğer.:D

Sanji ile çekişmelerin sebebi de bu. İki Prens.

Ama tek Kral var.:D

Kapaktaki herkes Şimotsuki Ailesi'nden. Kırmızı saçlı da öyledir ancak kim olduğu belirsiz. Kırmızı saçlı bir Şimotsuki yok. Ryuuma siyah saçlı. Kırmızı saçlı olan kişi muhtemelen siyah gemiyle dolaşan esrarengiz işaretli adam.
Ryuma retcon yemiş bir karakter. Kızıl saçlı çıkabilir.

Babası da olabilir. Amcası gösteriliyor. Nette dolanan aile ağacı temsili fotoğraflar sonuçta. Belki de saç rengini anasından almıştır.

Twitterdan okuduğum bir yorum bana mantıklı gəldi.Yoruma göre Satürnün meyvesinin kendi bilinci var və Ortaya çıkdığı zaman yere yıllarca ayak basmadım demesi bununla alakalı
Olabilir aslında ama Sabo'ya karşı silüet şeklinde de görmüştük yani yıllardır bu forma geçmiyor değil. Bana daha çok yıllardır Marijoa'dan ayrılmadığını söylüyor gibi geldi, orası kutsal topraklar olduğu için dünyanın geri kalanından farklı görüyorlar gibi.

Benim anladığım o ki bu NİKA (Joyboy) zamanında 5 Grosei birden daldı ve indirdi bunu... Bunların savaş yaraları da ondan kalma olabilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık