Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1094: Beş Kadim'den Aziz Jaygarcia Saturn - Bilim ve Savunma Savaşçı Tanrısı

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 106 62.4%
  • Orta

Kullanılan: 40 23.5%
  • Kötü

Kullanılan: 24 14.1%

• Kullanılan toplam oy
    170
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Nika ile serinin içine o kadar saçma etti ki 1 meyve kullanıcısı demonic aura ile summon oluyor ama okuyucuda etki meh seviyede... Mübarek diablo oynuyoruz sanki cehennem den tanrı çağırdık giriş janjanlı lakin önemi yok. 5 6 sene önce bu sayfaları görsek woohoooo derdik şimdi e mekanda nika var halleder.. Kapat git dükkanı...

Serinin gidişatından hiç mutlu değilim. One Piece dediğimiz anime iyice güç seviyelerinin arşa çıktığı bir animeye dönüştü. Öküz-Örümcek karışımı şeytan çıktı birde karşımıza. Hani en güçlü meyve tipi Logia türüydü, bakıyorum da antik-misti meyve tipleri çıka çıka anime iyice saçmalıyor. Bindiği şeyi süren kadın var, binek meyvesi diye meyve var ve bu kadın Koraramiral seviyesinde bir karakter. Şahsen, saçma bir yönde ilerlediğini düşünüyorum serinin.

One piecedeki en iyi girişlere satürnü de ekleyin. Hala bir kaido girişi değil ama olsun. Ondaki sebep de konuşma olmaması. Reis direkt dalgı olaya. Galiba bunlar istedikleri yere belli bir mesafedeyken ışınlanabiliyor. Veya uyanış gücünün de kendi içinde farkı bir yeteneği var. Belki de bu adamın uyanışı kendisinin pentagramla çağrılmasını sağlıyordur.

Satürn'ün meyvesi İllüzyon oluşturmuyorsa ki aurasından tersi anlaşılıyor, Oda Nika'da s.çtığını kadimde sıvar. Büyü falan dahil olursa seriye daha da cılkı çıkar. Yani o çemberin oluşması, içindeki şekil, Satürn'ün orada belirmesi falan umarım meyvenin illüzyon yeteneğidir.

Kizaru yumruğu yediğinde başında yıldızlar çıkıyor. O yumruk onu K.O. etmiş olabilir. Eğer öyle ise 1 tam gear 5 kullanımı = 1 amiral.

Nika ile serinin içine o kadar saçma etti ki 1 meyve kullanıcısı demonic aura ile summon oluyor ama okuyucuda etki meh seviyede... Mübarek diablo oynuyoruz sanki cehennem den tanrı çağırdık giriş janjanlı lakin önemi yok. 5 6 sene önce bu sayfaları görsek woohoooo derdik şimdi e mekanda nika var halleder.. Kapat git dükkanı...
Enma halleder diyemedikleri için bu tantana yoksa ohooo:fool:

Goroseinin sadece fikir adamı olmadığını düşünüyordum tescillenmiş oldu . Zaten vücutlarında yara izleri bu adamların savaşçı geçmişine işaretti .

Ancak Nika farklı bir olay . Tanrı gücü var sadece Luffy tam kavrayamadı bu gücü .

istediğini yapabilme yeteneği Goroseiye bile fazla .
Nika mevzusu olmasa olacak senaryo Luffynin paket olması ya da birileri tarafından kurtarılması olurdu.

burada E.oda bize Joyboyun gücünü vurgulayacak .

Adamın tarihi figürü ve yüzyıl önceki macerası için ne denli bir güç hissettirmesi lazım.

Kizaru konusunda da E.oda adamı harcamadı . Gücünü de gösterdi . Adam resmen G5 ile savaşıyor Kaido gibi .

Not : Satürn’ün Sakazuki kadar güçlü olabileceğini düşünmüyorum

Not : Dragonun sahne alacağını düşünüyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık