Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1093 Öngörüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ben anlamıyorum amiralleri yonkou seviyesinde bekliyor insanlar. Seride açık açık kaç kere söylendi. Denizcilerin bütün gücü 4 yonkouya denk olmadığı ve dengeyi sağlamak için savas lordlarıyla müttefik oldular. Yardımcı amiraller ve alt seviye denizciler yonkou tayfası ve müttefiklerine eşit güc desek. 4 yonkou kaptanı = 3 amiral + filo amirali + garp + sahin göz + boa hancock + kuma + doffy + sececeğin 3 savas lordu. Bu denge 1000 bölüm boyunca korundu söylendi. Denizcilerin serapinmlerin icadına kadar savas lordlarından vazgecememesine neden oldu. Akainu aokijide denk bir seviyede bunu net bir şekilde söylediler. 10 gün böyunca savastılar anca galip geldi akainu. Yani filo amirali yaklasık olarak amiralin bir tık üstü denecek bir seviyede. Yani filo amiralini de amiral seviyesinde sayarsak ve bazılarının beklediği seviyeye denk olursa yani yonkouya denk kabul edersek. 4 Yonkou kaptanlar= 4 amiral dersek. yonku tayfaları ve müttefileri = garp (ki aokijiden güçlü yani amirallin üstünde) + yardımcı amiraller + düşük rütbe denizciler + sahin göz + doffy + boa hancock + kuma + istediğin 3 savas lordu oluyor. Böyle bir eşitliğin bir bana bu kadar saçma gelmemesi lazım. Amiraller yonkou altı sağ kol üstü bir yerde. Bu arada demiyorum ki yonkou bunları rahat yener mesala kizaru istenmediği sürece bir yonkou asla yakalayamaz. Akainu hasar olarak belkide en yüksek seviye cıkarabilir. Ama bire birde yonkouyu alacak seviyede değiller. Yonkoularin iki seyde iyiyse amiraller tek alanda çok iyi gibi duruyorlar.
Katılıyorum ama luffy hariç 😁Beyaz sakalın sağlam olduğu ve akanui ile 1-1 vs de içinden geçerdi ki zaten o kadar darbe ihanet yediği halde bile geçti yerin dibine soktu.
Kaido 1-1 atacak amiral olduğunda düşünmüyorum keza shanks ve big mom içinde. Luffy gelirsek daha yeni yonkuo oldu ve hala çocuk ve tecrübesiz. G5 ile kıvama gelecek keşke şuan zaman atlaması olsa 30-35 yaşlara gelse caktigina tek atsa. Yonkuo dediğin öyle olması lazım adan lucci ile kapıştı resmen tamam dalga geçti sen benim dengim değilsin diye ama onuda göster tek at.

Katılıyorum ama luffy hariç 😁Beyaz sakalın sağlam olduğu ve akanui ile 1-1 vs de içinden geçerdi ki zaten o kadar darbe ihanet yediği halde bile geçti yerin dibine soktu.
Kaido 1-1 atacak amiral olduğunda düşünmüyorum keza shanks ve big mom içinde. Luffy gelirsek daha yeni yonkuo oldu ve hala çocuk ve tecrübesiz. G5 ile kıvama gelecek keşke şuan zaman atlaması olsa 30-35 yaşlara gelse caktigina tek atsa. Yonkuo dediğin öyle olması lazım adan lucci ile kapıştı resmen tamam dalga geçti sen benim dengim değilsin diye ama onuda göster tek at.
Zaten denizciler bunu Luffy kaidoyu yenmeden önce söylüyordu. İlk bin bölümde olan dengeydi bu. Artık serapimler var 2 yonkou yok. Yani suan dengeler iyice değişti. Big mom yenilmeden yenildi. Big mom u yenen ikili kesinlikle big mom seviyesinde değil. Lawı bozuk meyvesinin ses kesme özelliği olmasa big mom yenilmezdi. Bu arada kaido nasıl bir birde dünyanın en güçlüsü olabiliyorsa. Big momda düşman ne kadar kalabalıksa o kadar güçlü olmasını sağlayan bir meyvesi vardı. Bin düşmanı olsa bin kişinin ruhunu çekip o kadar güçlü olurdu. Luffy kaidoyu yenmiş olabilir ama Hasır sapka tayfası hala tek başına canavar korsanları seviyesinde değil. Luffy g5 e geçince istesede ciddi olamıyor rakibiyle oynayıp eylenmesi gerekiyor. Luffynin elinde olan bir şey değil o meyveye özgü bir durum. Luffy istese tekleyeceği adamla oynadı. Luffy

Zoro'nun Ashurası hep en kritik anlara saklanmış teknik. Luffy'nin her yeni gearı ise mangaka tarafından sıklıkla kullanılıyor. Aynı şey değil. Dövüşün genel seyrine bakacaksın. Wg iti Luffy için bir hiçtir Zoro'ya da yapabileceği pek bir halt yok

Zoro'nun Ashura Mod ile girmesi Luffy'nin Bajrang Gun ile Lucci'ye girmesine tekabül ediyor şu an. Dua edin Zoro haki kullanmadan Lucci'yi mal etsin.:D Luffy reyiz öyle yaptı çünkü.
Tabi Nika'yı saymazsak. Aynen ya meyvesiz adam haki kullanmadan mal edecek, ki Luffy bile haki kullandı. Sadece krla haki falan kullanmadı.

Zoro'nun Ashura Mod ile girmesi Luffy'nin Bajrang Gun ile Lucci'ye girmesine tekabül ediyor şu an. Dua edin Zoro haki kullanmadan Lucci'yi mal etsin.:D Luffy reyiz öyle yaptı çünkü.
Luffy gear 5 tanrı modu kullandı. Haki'de kullandı ayrıca. Armament'i haki'den saymıyormusun?

🤣

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık