Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1093 Öngörüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
@Alpamis
Başkan birşey sorcam. Dürüst cevap ama. Luffynin bu özelliğini ve formunu beğendim ama lastik meyvesi degismeyip uyanışı bu olsa daha çok beğenmez mıydın? Lastik çok özeldi be :(
Keşke meyve adı lastik olsaydı. Uyanışı bu olsaydi

@Alpamis
Başkan birşey sorcam. Dürüst cevap ama. Luffynin bu özelliğini ve formunu beğendim ama lastik meyvesi degismeyip uyanışı bu olsa daha çok beğenmez mıydın? Lastik çok özeldi be :(
Ben formu beğenmedim. Bu formdaki bazı özellikleri olmasa güzel olurdu. Meyve degismemeliydi hiç. Zoan olacak olsaydı da farklı bir şey isterdim.

Nika abim çoook güçlü çoook. Büyük adam ya... geldiği gibi indiriyor herkesi.

Amiraller... Yonko'lar... Ölüm... ve bir ton yenilgi...

Luffy: Nika abimi çağırsam ne yapabilirler ki...?

Ksksksksksks

Meyve değişimi her şeyi değiştirdi seride. Zoan meyvesini çocukken yedi, yer yemez uzadı. Zoan meyveleri bilinçli açılan bir şey değil miydi? Marco durduk yere Ankaya dönüşmüyor mesela.

Çok saçma bir hâl aldı. Bir de gitti onu Mistik Tanrı Nika'nın meyvesi yaptı. Bir de üzerine Joy Boy kullandı dendi. Bir de 800 yıldır peşindeydik dedi.

@Alpamis
Ben buna razıyım bu arada. Gear 2 ve 4 de adı lastik olan bi meyvenin yapabileceklerinin ötesindeydi bence ama kabullenmiştim, Gear 5'i de bi şekilde afiyetle yerdim. Keşke paramecia Gomu Gomu no Mi'nin uyanışı olarak kalsaydı G5. Hiç gerek yoktu zoan Nika meyvesine.

Tek bölümle amiral lobisini yok etti adam. Ne demek Kizaru dokunamıyor. :)
Olağan bir durum Lucci de dokunamıyordu cartoon gücü çünkü napıyor ediyor sana vurmasından kaçınıyor.Ama olağan olmayan durum bu sebepten dolayı çöp ilan edilmesiydi işte :( Yok Luffy eğlendi oynadı falan filan… E Kaido ile bile oynadı Nika şu anda da amiralle oynuyor bu Nika olmasının bir gereği boşa eğlenceli çocuk demediler ya.

Meyve değişimi her şeyi değiştirdi seride. Zoan meyvesini çocukken yedi, yer yemez uzadı. Zoan meyveleri bilinçli açılan bir şey değil miydi? Marco durduk yere Ankaya dönüşmüyor mesela.

Çok saçma bir hâl aldı. Bir de gitti onu Mistik Tanrı Nika'nın meyvesi yaptı. Bir de üzerine Joy Boy kullandı dendi. Bir de 800 yıldır peşindeydik dedi.
Çok basitti ya aslında çözüm. Lastiğin uyanışı toon force yapıyor diyeceklerdi. Bu kadar. İşin saçma boyutu da şu normal formu genelde meyvelerin mesela ankaya dönüşmesini sağlıyor. Yani Marco falan hep uyanış açık mi geziyor luffynin meyvesinin işleyiş mantığına göre.

Ben üzüldüm şahsen luffy çalışan hedefine ulaşan biri gibiydi. Sonra meyvesi torpilli çıktı. Dof falan garibim ip meyvesi yemiş kk olacağım diyor

Kimsenin Lucci'den bahsederken Leopar dediğini duymadım forumda. Kaido'ya Ejderha diyen yok. Sengoku'ya Buda diyen yok. Zoro'ya Emma diyen yok. Mihawk'a Kokutou diyen yok. WB'ye Gura Gura diyen yok.

Bence kameti uzattınız.
Acı gerçeği hala kabullenememişsin. Lastik meyvesi varmış da Nika onun moduymuş gibi söylüyorsun.

Lucci zoanına dönüşünce ne oluyor?
-Leopar

Kaku zoanına dönüşünce ne oluyor?
-Zürafa

Luffy zoanına dönüşünce ne oluyor?
(Cevap hoşuna gitmeyecek)
-Nika

Hatta g2-g3-g4 falan da kısmi Nika dönüşümleri. Hibrit modları Nika meyvesinin. Tıpki diğer zoanlarda olduğu gibi. Saçma mı evet. Nika sonradan uyduruldu mu evet. Sonradan uydurulsa da yazara göre durum bu.

Luffy Nika antik zoanı yemiş. Kaku nasıl dönüşünce Zürafa oluyorsa, Luffy de Nika oluyor.
Antik zoan değil logiadan bile ender mistik zoan.Bu meyvelerde logia kadar güçlüdür bazıları en babaları ise logiadan da güçlü Sun God meyvesi gibi.Marco’nun meyvesi logia kadar güçlüdür mesela.Sengoku’nun meyve detay gösterilmediği için yorum yapamayız.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık