Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1093: Luffy, Kizaru'ya Karşı

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 62 33.3%
  • Orta

Kullanılan: 55 29.6%
  • Kötü

Kullanılan: 69 37.1%

• Kullanılan toplam oy
    186
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Onları yener rahat. 9 tane Samuray'a karşı Kizaru daha avantajlı logia olduğu için. Kizaru, Kaido gibi tank değil. Law ve Zoro'dan darbe alırsa işler onun için daha zor olur ama Kaido gibi darbelerini almaz fazla.

Kaido'nun performansını zaten sergileyemez Kizaru. Farklı tarzları var. Ama Luffy ile Kaido vs'si ile Kizaru vs Luffy şu an bir değil. Diğeri ölüm kalım mücadelesiydi. Burada Luffy fırlattığı Kizaru'dan sonra Zoro'ya yardıma geleyim mi diyor.

Görünen Kaido şu an için Kizaru'ya fazla kaçar.
Kizaru onları yenerdi de,Kaido gbi herkesin içinden geçemezdi bir yerde tıkanırdı.
Kaido güç olarak özellikle ayrıldı beni yenebilecek biri yok bile dedi.Kizaru'nun nefesi yetmezdi Kaido'ya.
Ama Kizaru çok güçlü bir adam öyle çer çöple kıyaslanmaz.

Çok yavaş dersek yavaşlara hakaret olur.:bilmem:

Şakası bir yana Zoro yavaş değil aslında One Piece evreni hızlı.:ehe:

Sanji ve Luffy'nin yanında yavaş işte yalan mı? :gamyon:
Atak ve karşılamalarda hızlı ama tabi koşu vs gibi bir şey düşünüyorsak biraz geriden gelir.
Bir imparatorun iki numarası olarak ifade edilen Zoro...

Peki bir numarası kim?
Luffy, Sanji, Zoro :)

Ya işte kaptandan sonraki adam demeye getirmiş.

Satürn, Sengokudan daha cin biri. Kesin bize gösterilmeyen bir plan var ama çözemedim ben, muhtemelen Kizaru da bu plana uyuyor, sağolsun Luffy de eşlik ediyor onun amacı da adadan ayrılmak için zaman kazanmak. Eğer ağzından kellen benim gibi bir şey çıkmazsa Luffy’nin, Kizaru inmez.

Mihawk bile Luffy’nin gücünü kabullenmiş, onunla savaşmamızı mı bekliyorsun diyor Buggy kaptanına. Kral hakiyi denk getirirse Kizaru’ya ben o zaman ne kadar savunması varmış görecem Kizaru’nun.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık