Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1092 Öngörüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
G4 ile dövüşen Luffy ; Vega amca siz uzaklaşın ben bunu oyalar…
Kizaru : Lan oğlum ayağa çok güzel geliyorsun uzun süredir bu kadar iyi korsan sektirmiyordum
Nika : beni çağır Luffy beni çağır …

Yani şu seriyi biraz daha severek takip ettiğim zamanlar Amiral = Yonkou düşünüyordum eyvallah da 2. tekmede falan G5 geçmeler falan ya güç dengesi ne kadar da tutarlı seri değil mi ama :D

Usta Luffy şu haliyle Kaido karşısına çıksa başa baş kapışır g5 açmadan. Adam çatıdaki halinden daha güçlü. Kizaru’ya artı yazmış işte kasmaya gerek yok.
Luffy şu anki haliyle g4 açarak Kaido'yu yenemez hacım. Kaido vites yükseltip, yaralı olmasına rağmen, son formunu bile açmadan gömdü Luffy'yi. G5'in 2.turunda yenildi adam.
Kasma ne alaka ?

@Alpamis
-At the end of the chapter, Luffy transforms into Gear 5. After the sounds of liberation drums appear, the giant old robot's eyes light up and seem to activate.

Bu nedir ya kjasldjalsdjasldjsad seninki tamamen davul oldu :hhh:

@Sephiroth usta tansiyon oynadı mı? Bölümde Akainu devrim ordusunun kurucularından Kuma’yı öldürmüş ve devrimcilere eksi yazdırmış gibi.
Kizaru’da g4 Luffy’i dövüp Nika çağırtmış.

Luffy şu anki haliyle g4 açarak Kaido'yu yenemez hacım. Kaido vites yükseltip, yaralı olmasına rağmen, son formunu bile açmadan gömdü Luffy'yi. G5'in 2.turunda yenildi adam.
Kasma ne alaka ?
Sıkıntı aslında Kaido'yu g4 ile yenememesi değil zaten bir kere o formunda öldü adam ama bu kadar saçma bir güç dengesizliği olamaz sen 2.tekmede adamı g5'e geçirirsen insanlar bir ne oluyor der en azından o formunda biraz takıl değil mi ama işte maalesef yazarın sıçmasını bir kez daha izliyoruz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık