Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1091 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Zoro ile kez adı sanı ne olduğu bilinen seride daha önce gözüken , bir sezonun arc bossu olan ama şimdi ana karakterin öylesine tekleyip geçtiği biri ile kapışacak. Ne harika bölüm hem Zoro cular üzgün hemde Amiralcilere korku veriyor

Kral hakide rüzgarda geriye doğru savrulan alev misali bir efekt kullanıyor Oda. Görselin bu halinde ben öyle bir şey sezmedim.

Bu bölümdeki bazı sahnedekilere benzetiyorum ben. Ama atağın öncesinde dediğin gibi bir savrulma var. Bu atağın öncesini görmedik. Yine de bariz bir kalınlık farkı da var. Bilemedim.

Temassız vurmamış harbiden. Ama kral hakiden emin değilim. Hatlar karıştı yine. Bu b.haki ile kral hakiyi birbirinden ayırmak zor bazı yerlerde. Kral hakiyle temassız vurulabilir mi? Yoksa o sadece b.haki tekniği mi?
Kral hakide rüzgarda geriye doğru savrulan alev misali bir efekt kullanıyor Oda. Görselin bu halinde ben öyle bir şey sezmedim.
Kral haki de Zzt sesi kullanılıyor çoğunlukta.

Sentomaruya üzüldüm . Kizarunun zalim yönü hep ağır basıyor . Çok soğukkanlı . Zettoyu da böyle indirmişti .

Ama sanırım artık kendisi için iyi şeyler olmayacak . Başka karakter olsa Kizaruya yine basardım parayı da Nika olmaz ağa . Bu Nika çok absürt güç, karşısında durulmuyor ..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık