Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1091 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Dostum 2-3 yıl önce bu savaşın konusunu açsam forum dalga geçerdi, o günler yaşanmamış gibi Kizaru'nun Yonko tayfasının önüne çıkmasını küçümsüyorsunuz. :(
Görevini yapıyor diye adamı övecek değiliz, sahibi git dedi gitti o da. Ama dayağıni sağlam yiyecek 3 yıl önceki forum dalga geçmekte haklı gibi.

Eskiden olsa buradan ne yürürdüm var ya... Artık içimden gelmediği için bir tane yarı troll mesajdan sonra nefesim kesiliyor.

Kanı kaynayan hevesli arkadaşlar bu notadan yürüyebilirler ama. Naçizane.

Bölümde ilgimi çeken tek şey, Kizaru'nun tavırları. Onun dışında yine okumadan geçerim.
:) Civanlara kaynak atalım madem.

Görevini yapıyor diye adamı övecek değiliz, sahibi git dedi gitti o da. Ama dayağıni sağlam yiyecek 3 yıl önceki forum dalga geçmekte haklı gibi.
1 Yonko tayfası tüm Denizcilere denk dedikten sonra 1 Yonko tayfası 1 Amirali zar zor yenince haklı çıkmış olmuyorlar. Ben tablosunu yapmıştım bira ara. Bu forumda Akainu bile %5-10 oy alıyordu Yonkolar karşısında. Şu an Amirallerin kazandığı Yonko anketleri var. Biz sadece bu güçlerin yakın olduğunu savunduk. Şu aşamada Kizaru yenilse bile 1 Yonko tüm Denizcileri yener diyenlere karşı haklı çıkacağız.

1 Yonko tayfası tüm Denizcilere denk dedikten sonra 1 Yonko tayfası 1 Amirali zar zor yenince haklı çıkmış olmuyorlar. Ben tablosunu yapmıştım bira ara. Bu forumda Akainu bile %5-10 oy alıyordu Yonkolar karşısında. Şu an Amirallerin kazandığı Yonko anketleri var. Sadece matematiğe bakınca bile kimin haklı çıktığı belli. Biz sadece bu güçlerin yakın olduğunu savunduk. Şu aşamada Kizaru yenilse bile 1 Yonko tüm Denizcileri yener diyenlere karşı yine haklı çıkacağız.
İyi de Kizaru Yonko tayfası karşısına çıkmadi ki şu an?

Luffy sadece geldi buldu onu saldırmış

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 13)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık