Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1091: Sentomaru

Bölüm Nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 108 61.0%
  • Orta

Kullanılan: 50 28.2%
  • Kötü

Kullanılan: 19 10.7%

• Kullanılan toplam oy
    177
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Belki burada olmaz ama kesin bir gün karşılaşacaklar.

Tekmeyle dövüşmesi ve savunmasının çok güçlü olması bizim tayfada Sanji'ye özgün bir şey. Burada herkes çok iyi biliyor ki Sanji'nin tekmeleri bir gün Kizaru'nun kemçük suratını bile düzeltecek ve en yakışıklı amiral olacak. En güçlü olmasa da Sanji sayesinde en yakışıklı olacak, üstelik estetik ücreti bile almayacak.
He Luffy burada ezecek sonra gidip son arcta Sanji mi ezecek Kizaru’yu?
Öyle bir şey olmaz.

Sanji boşta. Luffy'yi birkaç kere kurtarır en azından. Tüm dövüş 1 vs 2 olmaz. Görev adamı Sanji.
Sanji gidip o dövüşe girerse Luffy'i küçük düşürür. Dur sen halledemicen el atayım gibi olur. Bu da olmayacağı için akıllı birinin geri kalan kaçış işlerini haleltmesi lazım.

Zoro da o akıl olmadığı için bu tayfada Zeka unsuru olarak Sanji başı çektiği için süpürücü görevi görecek. Kaku'yu bile baloncukla durdurmak kimin aklına gelirdi ki misal yani...

Sanji tayfanın zeka tarafından sorumlu...

He Luffy burada ezecek sonra gidip son arcta Sanji mi ezecek Kizaru’yu?
Öyle bir şey olmaz.
Moria da öyle idi. luffy ezdi, MF Savasinda geldi yine. Ölmedigi sürece devam edebilir. Meyve topuk yapmaya müsait. Ezmese bile üstünlük kuracak veya en kötü ihtimal Kizaru'nun elinden birsey gelmeyecek ama son Savasta zoro vs. Fuji, Sanji vs. Kizaru bekliyorum.

Güçlü insanların ölmedikçe sürekli karşımıza çıkması gayet normal. Bir de bu insanlar bir biri ile sürekli tanışıklar. Lucci, kaku, crocodile, moria gibi insanları tabii ki de göreceğiz. Morgan gibi ezikleri görmenin manası yok ki görmüyoruz. Buggy ise Roger tayfasından birisi. Bırakın da görelim. Seride yeri olan birisi. Onun üzerinde birçok bilgiyi edindik. Shanks'i ondan öğrendik, wb'nin rogerla eşit kapıştığını falan ondan öğrendik. Yani Buggy aslında bilgi vermek için seriye devam ediyor. İleride de farklı bilgiler edineceğiz.

ben kaido-g5 savaşını şöyle bir toparlamak için hızlıca okuyayım dedim. daha önce illaki fark eden olmuştur ben yeni gördüm. kaidonun normalde luffyi teklediği saldırıları, luffy g5 modundayken blocklamıyor bile g5 ile savunması da çok fazla artmış. kizaruya karşı çok başka şeyler görebiliriz. benim şahsi görüşüm savaşın berabere biteceği veya yarıda kesileceği ama kizaru adaya veda edebilir gibi de geliyor.

ben kaido-g5 savaşını şöyle bir toparlamak için hızlıca okuyayım dedim. daha önce illaki fark eden olmuştur ben yeni gördüm. kaidonun normalde luffyi teklediği saldırıları, luffy g5 modundayken blocklamıyor bile g5 ile savunması da çok fazla artmış. kizaruya karşı çok başka şeyler görebiliriz. benim şahsi görüşüm savaşın berabere biteceği veya yarıda kesileceği ama kizaru adaya veda edebilir gibi de geliyor.
Kral haki kullanmaya başladıktan sonra bunları bol bol yiyor zaten. Yine de devam ediyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık