Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1091: Sentomaru

Bölüm Nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 108 61.0%
  • Orta

Kullanılan: 50 28.2%
  • Kötü

Kullanılan: 19 10.7%

• Kullanılan toplam oy
    177
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Niye Nika diyorlarki Luffy'nin meyve uyanışına, sürekli nika diyenler var merak ettim
Luffy öldüğü sırada meyve ruhlarının olduğu açıklandı yani Luffy’nin ruhu öldü ve Nika bedeni ele geçirdi.Tabi bu mantıklı açıklama çoğu kişi dalga geçme amaçlı Nika diyor.

Ek düzenleme sen uyanıştan bahsetmişsin ben yanlış anlamışım.
Luffy’nin meyvesi Zoan türü İnsan İnsan meyvesi model:Nika yani güneş tanrısı olarak açıklandı.Luffy G5(uyanışa)geçince tam forma geçip tamamen güneş tanrısı oluyor.O yüzden Joy Boy yani Nika deniyor.

Son düzenleme:
Nika'nın Luffy'nin vücudunda olması biraz saçma ama sonuçta dalga geçme amaçlıysa ok.
Nika Lufi'nin vücudunda değil, Lufi Nika'nın ta kendisi. Yani Lufi ile Nika farklı kişiler değiller. Nika güncel çağda Lufi adında doğmuş. Yani ha Lufi demişsin ha Nika demişsin fark etmiyor, aynı kişiler zaten.

Nika Lufi'nin vücudunda değil, Lufi Nika'nın ta kendisi. Yani Lufi ile Nika farklı kişiler değiller. Nika güncel çağda Lufi adında doğmuş. Yani ha Lufi demişsin ha Nika demişsin fark etmiyor, aynı kişiler zaten.
Bu yanlış bir açıklama değil mi?
Benim bildiğim Luffy Joy Boy olarak doğmadı meyveyi yediği için Joy Boy oldu.(İroni ise özür dilerim anlayamadım)

Bu yanlış bir açıklama değil mi?
Benim bildiğim Luffy Joy Boy olarak doğmadı meyveyi yediği için Joy Boy oldu.(İroni ise özür dilerim anlayamadım)
Lufi meyveyi kendi iradesi ile yemiyor, meyve Lufi'yi seçiyor çünkü meyveyi Nika yemeli. Peki Nika kim? Lufi.
Oda işte, her şeyi baştan beri kader diye diye buralara getirdi.

Hocam öyle bir şey hatırlamıyorum onaylı değil muhtemelen.

Nika dediğimiz bir tanrı "güneş tanrısı" böyle bir mit var gerçek olup olmadığı bile belli değil ama birileri zamanında bu güneş tanrısı nika'nın kahramanlıkları, efsaneleri halka yayılmış ve birileri " Ulan Keşke bende Nika gibi olabilsem" demiş ve insanların arzularından açığa çıkan şeytan meyvesi hito hito no mi model:Nika olmuş. Luffy'de o meyveyi yedi Nika olmadı şimdi ki zamanın Joyboyu oldu joyboy da 800 yüzyıl önce yine aynı meyveye sahip olan birinin lakabıydı Yani Nika sadece meyvenin adı. Bu Sengoku'ya Budha demek ile aynı şey Sengoku Budha değil Budha meyvesini yemiş biri ama yanlışım varsa düzeltin lütfen.

Hocam öyle bir şey hatırlamıyorum onaylı değil muhtemelen.

Nika dediğimiz bir tanrı "güneş tanrısı" böyle bir mit var gerçek olup olmadığı bile belli değil ama birileri zamanında bu güneş tanrısı nika'nın kahramanlıkları, efsaneleri halka yayılmış ve birileri " Ulan Keşke bende Nika gibi olabilsem" demiş ve insanların arzularından açığa çıkan şeytan meyvesi hito hito no mi model:Nika olmuş. Luffy'de o meyveyi yedi Nika olmadı şimdi ki zamanın Joyboyu oldu joyboy da 800 yüzyıl önce yine aynı meyveye sahip olan birinin lakabıydı Yani Nika sadece meyvenin adı. Bu Sengoku'ya Budha demek ile aynı şey Sengoku Budha değil Budha meyvesini yemiş biri ama yanlışım varsa düzeltin lütfen.
%100 doğru.
Teoriler o kadar mantıklı yazılmaya başlandı ki insan bir süre sonra gerçek sanmaya başlıyor veya öyle olmasını umuyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık