Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1091 Öngörüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kizaru Sanji ve Zoro'yu yoldan geçerken yenebiliyorsa tayfa dağılsın macera bitsin serinin kapanışını yapıp gidelim
Onun ihtimali uzayda yok.
Zoro ve Sanji'yi severim ben. İkisi vs Kizaru görmek isterdim 5-10 bölüm. Luffy dövüşünden daha zevkli olur. Tek bölümde geçmesi yakışmaz seriye gerçekten.

Zoro muhtemel amiral adayları mı ne birileri daha vardı ya onlardan biriyle eşleşti.
Amiral adayı gelmedi adaya bence. Sadece düz Koramiraller var diye aklımda kalmış.

Zoro ve Sanji'yi severim ben. İkisi vs Kizaru görmek isterdim 5-10 bölüm. Luffy dövüşünden daha zevkli olur. Tek bölümde geçmesi yakışmaz seriye gerçekten.

Amiral adayı gelmedi adaya bence. Sadece düz Koramiraller var diye aklımda kalmış.
Bundan sonra serinin belirli dövüşleri dışında hiçbir dövüşü 5-10 bölüm göremeyiz. Adam hızı 3x yaptı ama bomboş geçiyor bölümler. İyice salla pati yaptı her şeyi it herif.

Luffy vs Saturn dövüşü olacak.Seraphimlerde en büyük yetki Saturn'de şu anda.Onu yenmezse Seraphimler bütün tayfayı yok eder bu sefer Cp0 da karşı tarafta olur zaten o yüzden kıyasıya bir kapışma olacak Saturn ile.

Luffy muhtemelen o yüzden çok güçlü biri geliyor dedi.Kizaru ışık adam o an zaten oraya gelmişti Luffy henüz yolda olan birini hissetmiş olmalı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık