Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1091 Öngörüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geçmişi düşünmedim. Daz'ı alamazdı tabii ama Wano'da King'i alırdı bence yine. Queen dövüşü çok zor geçmedi çünkü.
Sence kral hakili saldırı olmadan King yenilir miydi? Bence cevap hayır. Sanji bu gücün dengi bir power up almadı o arcta. O sebeple yenemezdi. Dövüş havada da geçerdi, King'in defansını aşabileceğini sanmıyorum. Hızda, güçte, savunmada King önde çok net.
Hafife alıyoruz ama Zoro'nun son saldırısı inanılmaz yıkıcı. Kim yese çok ağır hasar alır. Kaido bile.

Çizik atamaz. Daha seraphime zarar veremiyor. Kinge ne yapacak.
Sence kral hakili saldırı olmadan King yenilir miydi? Bence cevap hayır. Sanji bu gücün dengi bir power up almadı o arcta. O sebeple yenemezdi. Dövüş havada da geçerdi, King'in defansını aşabileceğini sanmıyorum. Hızda, güçte, savunmada King önde çok net.
Hafife alıyoruz ama Zoro'nun son saldırısı inanılmaz yıkıcı. Kim yese çok ağır hasar alır. Kaido bile.
Sanji zeki bir karakter. Ateşi kapatmayı düşünürdü mutlaka.

Sanji zeki bir karakter. Ateşi kapatmayı düşünürdü mutlaka.
Bir de şeyi kaçırıyorsun. Kral haki öncesi Zoro. King'e paspas oldu. Sanji gen uyanışı öncesi Kral haki öncesi Zoro'dan da zayıf. King çok daha baskın gelirdi. Orada yiyeceği dayak zaten gen uyanışıyla işi sonlandırmasını çok zora sokar en iyi beraberlik koparırdı o dövüşten

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık