Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1091 Öngörüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Nika açmamış luffyi zoro dilim dilim doğrar. Gerçekleri kabul edin. Luffynin en son kağışması gereken kişi zorodur. Adam insan gibi kesmiyor. Bakınız kaido.
İnsan gibi değil berber gibi kesiyor. :) Arada jilet yarası çıkıyor ortaya.

Kaido Zoro'ya değil Luffy'e düz Luffy'e uzun zamandır böyle başa baş savaşmadım dedi.

Zoro için düz kral hakili Luffy de yeter artar. Kolay orta arası zorluk ile yener.

Ağır hasar da almaz. Üstüne de bir kaç Zoro daha gömer.

İnsan gibi değil berber gibi kesiyor. :) Arada jilet yarası çıkıyor ortaya.

Kaido Zoro'ya değil Luffy'e düz Luffy'e uzun zamandır böyle başa baş savaşmadım dedi.

Zoro için düz kral hakili Luffy de yeter artar. Kolay orta arası zorluk ile yener.

Ağır hasar da almaz. Üstüne de bir kaç Zoro daha gömer.
Zoro normal insan diyordun şimdi düz Luffy yeterli diyorsun. :D Tanrı olduğunu kabul ettin inceden Luffy'nin... Sen bile Nika ve Luffy'i ayrı ayrı bahsediyorsan konu bitmiştir.

Bu arada Seraphim için g4 açıyordu haberin olsun, hatırlatmak istemiyorum Lunarian genleri için g4 yeterli diyordun indiremedi. Kata sonrası tüm tayfayı da tek başına indiriyordu. :D Base falan diye o kadar emin olma.

Zoro normal insan diyordun şimdi düz Luffy yeterli diyorsun. :D Tanrı olduğunu kabul ettin inceden Luffy'nin... Sen bile Nika ve Luffy'i ayrı ayrı bahsediyorsan konu bitmiştir.

Bu arada Seraphim için g4 açıyordu haberin olsun, hatırlatmak istemiyorum Lunarian genleri için g4 yeterli diyordun indiremedi. Kata sonrası tüm tayfayı da tek başına indiriyordu. :D Base falan diye o kadar emin olma.
Alpamış ne demişse onu geçeceksin zaten.

Zoro'nun Lütfüyü dövebileceğinin canlı kanlı kanıtıdır Alpamış xD

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık