Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1091 Öngörüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ray=Croco Croco>Aramaki Zoro iki yıl arada Mihawk'ı yendi geldi ?
Bunları biz mi dedik xd
Rayleigh bilgisini veren ben değilim, Crocodile>Aramaki olayını da diyen ben değilim. Bunun teorisi çok uzun zaman önce yapılmıştı aslında. Yaklaşık 5 seneden fazladır, birbirlerine ters gelen yetenek sahibi olacaklar diye.

Senden böyle teoriler ve bilgiler zaten çıkmaz. Sizden çıkan maksimum bilgi "Dof büyük adam Law'ın önüne kitap koydu" olayı... :hhh:

Rayleigh bilgisini veren ben değilim, Crocodile>Aramaki olayını da diyen ben değilim. Bunun teorisi çok uzun zaman önce yapılmıştı aslında. Yaklaşık 5 seneden fazladır, birbirlerine ters gelen yetenek sahibi olacaklar diye.

Senden böyle teoriler ve bilgiler zaten çıkmaz. Sizden çıkan maksimum bilgi "Dof büyük adam Law'ın önüne kitap koydu" olayı... :hhh:
Ee kardeşim sonuç olarak patlayacaksın ki Croco bir amirali ters yetenekte olsa yenemez.
Rayleigh ile denkte hiç bir zaman olamaz xd

Ee kardeşim sonuç olarak patlayacaksın ki Croco bir amirali ters yetenekte olsa yenemez.
Rayleigh ile denkte hiç bir zaman olamaz xd
Hahahah yahu birbirlerine ters yetenekteler zaten, biri diğerinden üstün gibi değil şuan görünen kadarıyla...

Onun dışında Tsuru'dan kaçan Dof varken Crocodile yorumu yapman komik. :S

Şimdiden size korkuyu saldı, mapushane kuşu Koffy gibi yaptıklarını okursunuz yakında. O gazeteden, siz mangadan... ;)

Öyle bakmamak lazım . Şu an Luffynin karşısına güçlü kim çıkarsa bir yerden sonra G5 devreye girer .

Dediğim gibi Nika bug karakter şu an.Yenemeyeceği tek kişi Shanks . Onun dışında herkesi alır .
Nika hayalle sınırlandırıldığı için Luffy dövüş zor geçsin istiyorsa çok büyük güç doğmayabilir gibi bir ihtimal de var. Ama aksine her seviyeyi de aşabilir. O yüzden Şanksı yense ben şaşırmam, rooyla bilek güreşi yapıp zorlanıyor numarası çekse ona da şaşırmam. Oda içine etti meyvenin.

• Like
Tepkiler: Tyr
La niye her spoiler tartışmasının altında Sanji vs Zoro vs Luffy var alsdjasşljdşasjdşlasjd Ayrıca Lucci bilgi sızdırıyor ve hali hazırda zoro orada. Ne yapsın adam izin mi versin bilgi sızdırmasına? Büyük ihtimal Lucci harekete geçmiştir de öyle karşılaşmışlardır diye tahmin ediyorum. Önceki bölümün başlığı Kizaruydu. Kizaru ile alakalı önemli birşey gördük mü? Görmedik. Bölümün başlığının Sento olmasının ne önemi var yani beyler? One Piece de konuşulacak tonlarca teori, olay dururken şu spoiler vakti Fandom 2023 seçimleri gibi boş işler peşinde koşuyor. 1091 ile ilgili hiçbir şey yok resmen burada.

Zoro ve Luffy bu bölüm yapmazsa sonraki bölüm ileri kral hakiyi aynı anda gösterir.

Lucci'nin ne kadar dayanacağı Zoro'nun ruh haline bağlı. Kral hakili King of Hell modunda dalarsa Lucci birkaç dk'ya iner. Kendini tutacaktır. En azından kral hakiyi biraz saklayıp sadece enmanın yüksek armament haki emmesini kullanır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık