Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1090 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Luffy'nin arkasındaki ışıklara ne diyorsun? Adamın saçını parlak çizmiş Oda. Spoilercılar bile Kizaru olduğunu kabul edip bu ifade korkma değil kızma diye lobi çalışması yaptı bölüm çıkmadan. Gelecek hafta görürüz elbette ne olduğunu.
Saldırıya vermiş olabilir bu tepkiyi. Bulundukları alana saldırmıştır belki Kizaru. Adaya ayak basıp Sentoumaruya tekme attı diye böyle bir tepki vermesi sence ne kadar olası?

Saldırıya vermiş olabilir bu tepkiyi. Bulundukları alana saldırmıştır belki Kizaru. Adaya ayak basıp Sentoumaruya tekme attı diye böyle bir tepki vermesi sence ne kadar olası?
Saldırıya da verse Kizaru'ya verdi demek. Ben yukarıda dediğim gibi o ifadenin sebebi Kizaru. Luffy'nin korkusunun sebebi tayfa da olabilir. Tehiditin sebebi Kizaru değilse bu yorumlarım için kusura bakmayın yanılmışım derim.

Son düzenleme:
Evet gücünü biliyor. Luffy bu güçle 2 defa karşılaştı. Birinde tayfası dağıldı. Diğerinde dayak yedikten sonra hormon alarak hayatından can verdi. Bu tepkisi gayet normal. Normal olmayan KF'nin bunu kabul etmemesi. Zamanında Yonkolara 3 Amiral aldıran tiplerin olduğu Reddit OP sub'ına bölüm düştü ve herkes Kizaru övüyor. Bir bizim KF'de Kizaru değil deniliyor.
Bu tepkisi gayet normal değil, Luffy'den bahsediyoruz. Akainu dışında kimse Luffy'de travma bırakamaz, bırakmamalı. Eğer başına her gelen kötü olayda böyle travmatik tepki verseydi seri buralara gelemezdi zaten.

Tayfasının dağılması sorun yaratsaydı Marineford'da Kuma ve pacifistaları gördüğünde de eli ayağı kesilirdi, tekme yedikten sonra hormon alması böyle bir sonuç yaratsaydı en başta Kuzan'la Marineford'da karşılaştığında benzer tepki vermeliydi, adama dokunamadın bile zamanında. İlk karşılaşmalarda Crocodile'a elini süremedin, Lucci'ye karşı koyamadın, Kaido kaç kere madara etti. Adamın tüm seri boyunca yaptığı geri kalkıp daha hırslı bir şekilde üzerine yürümesi, Marineford'da iki tekme yedi diye Kizaru'ya bu tepkisi normalse kaç senedir ne okuyoruz biz?

Bu aralar Oda saçmalıyor, bu yüzden o tepkiyi gerçekten Kizaru'ya da vermiş olabilir ama sırf amiralleri yükseltmek için Luffy'ye bu tepkiyi verdirtmesi serinin gerçekliğine çok ama çok ters. Eğer o tepkiyi Satürn'e vermediyse bundan başka herhangi bir açıklama beni kesmez. Dediğinin aksine o tepkiyi Kizaru'ya vermesi hiç ama hiç normal değil, Luffy'den bahsediyoruz.

Saldırıya da verse Kizaru'ya verdi demek. Günlerce Kizaru değil deyip saldırı demek size yakışmaz dostum. Ben yukarıda dediğim gibi o ifadenin sebebi Kizaru. Luffy'nin korkusunun sebebi tayfa da olabilir. Tehiditin sebebi Kizaru değilse bu yorumlarım için kusura bakmayın yanılmışım derim.
Dostum ben kolpa yapmam beni artık biliyor olman lazım. Sadece Kizaru'nun varlığını hissetti diye Luffy neden böyle bir tepki versin yani Oda malı çizmez diyemez kimse de senin ne kadar aklına yatıyor? Aynı yerde bile değiller Kizaru Sentoumaruya tekme atıyor ve Luffy'de dehşet ifadesi. Çok zorlama bu şekilde.

Olası bir saldırıya tepki verse o başka mesele yalnız değil Kizaru'nun etrafındakileri parça pinçik edebileceğini de biliyor.

Prime Wb ya da Roger bile gelse bu tepkiyi vermemesi lazımdı Luffy'nin. Kizaru tamam hayvan gibi güçlü de Luffy zaten onu yenebilecek biri üzerine yanında tayfası da var. Gezegen abimiz belki yonkou veya üzeri bir karakterse ve aurası da korkutucuysa kizaru + satürnden çekinmiş olabilir ama yine mantıksız. İm'in gelmediği her senaryoda gereksiz bir tepki.

Dostum ben kolpa yapmam beni artık biliyor olman lazım. Sadece Kizaru'nun varlığını hissetti diye Luffy neden böyle bir tepki versin yani Oda malı çizmez diyemez kimse de senin ne kadar aklına yatıyor? Aynı yerde bile değiller Kizaru Sentoumaruya tekme atıyor ve Luffy'de dehşet ifadesi. Çok zorlama bu şekilde.

Olası bir saldırıya tepki verse o başka mesele yalnız değil Kizaru'nun etrafındakileri parça pinçik edebileceğini de biliyor.
Kizaru tayfa için büyük bir travma yalnız. Odeni duyan kaidodan beter hala düşse bile normal. Luffy Ace öldüğü anda bile o kadar çaresiz hissetti mi kendini emin değilim. Tayfanın tamamı uçup gitti bir de kuma gelince hepten şirazesi kaydı uşağın.

Daha önce bizim luffysever diğer arkadaşlarla bu konuda biraz uzayan bir münakaşaya girmiştik o yüzden tekrar aynı döngüye girmek istemem ama bir şeyi de söylemeden edemeyeceğim. Korku tabi bir haslet, öyle cesarete zeval getirmez. Aksine bir insan korktuğu bir şeyin üzerine yürürse cesur olur. Korkusuzluk ise farklı ve her zaman iyi bir şey değil.

Kizaru tayfa için büyük bir travma yalnız. Odeni duyan kaidodan beter hala düşse bile normal. Luffy Ace öldüğü anda bile o kadar çaresiz hissetti mi kendini emin değilim. Tayfanın tamamı uçup gitti bir de kuma gelince hepten şirazesi kaydı uşağın.

Daha önce bizim luffysever diğer arkadaşlarla bu konuda biraz uzayan bir münakaşaya girmiştik o yüzden tekrar aynı döngüye girmek istemem ama bir şeyi de söylemeden edemeyeceğim. Korku tabi bir haslet, öyle cesarete zeval getirmez. Aksine bir insan korktuğu bir şeyin üzerine yürürse cesur olur. Korkusuzluk ise farklı ve her zaman iyi bir şey değil.
Kizaru'yu o travmadan sonra gördü. MF'de öyle bir şey olmadı. Şimdi ise Kizaru'dan net daha güçlü. Bakın çok net daha güçlü. Üstüne üstlük bir Yonko tayfası bunlar. Kizaru tek başına gelip de bu tayfaya ve kaptanına travma yaşatıyorsa bizimkiler bıraksın bu işleri.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 17)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık