Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1090 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
.Kimse Kizarudan iyi birşey beklemesin.Sakazuki=Kizaru
.Küçük güç gösterileri olacaktır ama büyük savaş olması zor.
.Hükümet ve Goroseinin Joy Boyun gücünü kabul edeceği bölümler geliyor.

Satürn’ün Seraphim’lerin kontrolünü ele alması hiçbir anlam ifade etmiyor.Çünkü Seraphim’lerin kontrolünü Satürn alsa bile dev balonun içinde oldukları için etkisiz haldeler.

Eee bu adam Seraphim’leri harekete geçiremeyecekse, gemisinden ayrılmayıp Luffy ile karşılaşmayacaksa ne diye Egghead’a geldi? Öğlenleri steak et yiyip, akşama da Kizaru’dan 5 çayı içmeye mi geldi?

KK olması için korsanları dövmesi lazım dediğin için attım. Bide sadece Kizaru yüzünden kaçmak istiyormuş gibi yorumlar var onlara ithafen. :D

Güçsüz olduğu için değil, olması gereken bu olduğu için. Tayfa o kadar güce de yetmez. Hem korumaları gereken Vega'da var bir yandan. Birini korurken dövüşmek daha zor.
Korsanlar kralı olmak korsanlar arasında bir yarış,genelde rakibi korsanlar bunun neresinde bir hata var ki ?

Tek başına bir amiral tayfayı yakalamaya gelmez herhalde. Yanında elbette bir kaç adam olur.

Yeri geldiğinde amiralle de dövüşür tabii sorun yok.Kaçsada problem değil o kadar benim açımdan.Bunu söylemek istedim.

Luffy'e de çok bakma herkesi dövcem diyor ama uygulamaz xd

Luffyler neyden kaçmaya çalışıyor bir amirali bir daha nerede yalnız indirme fırsatı bulacaklar? Oda bu adam yonkou olmadı mı?
Amacı gizlice vegayı kaçırmaktı hala da vegayı kaçırmak. Artık gizli olamaz ama o kadar denizci ve amiralin arasında rehineye zarar gelmemesi gerek. Vegapunk daha robine, Franky ye , choppera usopa modifye yapacak. Lazım adam

Korsanlar kralı olmak korsanlar arasında bir yarış,genelde rakibi korsanlar bunun neresinde bir hata var ki ?

Tek başına bir amiral tayfayı yakalamaya gelmez herhalde. Yanında elbette bir kaç adam olur.

Yeri geldiğinde amiralle de dövüşür tabii sorun yok.Kaçsada problem değil o kadar benim açımdan bunu söylemek istedim.

Luffy'e de çok bakma herkese dövcem diyor ama uygulamaz xd
Doğru. Luffy sırf korsanlardan yana görmemiş gibi. :d Sayfayı attım sadece. 🙄

Rosa'da da baya baya tutuşmuş dövüşmeye. Sengoku, Tsuru'da varken. Şu dev Luffy'i alıp kaçırıyor Fuji'ye engel olmak içinde Rosa halkı karışıyor. Çeliştiği oluyor tabi kendiyle Luffy'nin de sjhjsh :dd.d

Karasakal ada çevresine geldi denildi. Şimdi orada o kadar savaş gemisi vs varken o bekleme moduna geçer çakal, oldu ki bu Groseilerden birinin gemide olduğunu öğrenirse.

Kizaru'da adadayken kaos çıkmışken ister misiniz Karasakal yanındakilerle Grosei'ye çöksünler... Bu durumda Kizaru geri dönmek durumunda kalır ve bizimkilerde fırsattan istifade kaçarlar.

Karasakal ada çevresine geldi denildi. Şimdi orada o kadar savaş gemisi vs varken o bekleme moduna geçer çakal, oldu ki bu Groseilerden birinin gemide olduğunu öğrenirse.

Kizaru'da adadayken kaos çıkmışken ister misiniz Karasakal yanındakilerle Grosei'ye çöksünler... Bu durumda Kizaru geri dönmek durumunda kalır ve bizimkilerde fırsattan istifade kaçarlar.
Karasakal, Arıkovanına geçmiştir bence. İlk öğreneceği Garp olayları olacaktır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık