Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1090 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Worstgen de bir kullanıcı şöyle bir yaklaşım da bulunmuş .
2y öncesi ilk tanıtılan amiral Aokiji , sonra Kizaru sonrada Akainu
MF arcında hepsi aynı nizami sıra ile atağa geçmişler . İlk Aokiji son Akainu .

2Y sonrası ilk Aokiji tanıtıldı ‘ BB korsanları 10. Titan kaptanı ‘ ve Monkey Garp ile çarpıştı

Şimdi Kizaru tanıtıldı ‘ Amiral Kizaru ‘ muhtemelen Monkey Luffy ile çarpışacak

Son olarak Akainu tanıtılacak .’ Filo amirali Akainu ‘ şeklinde ve tanıtımında Monkey Dragon ile husümeti olacak .

Bana olası geldi .

Zaten muhtemelen güç sıralaması da Akainu > Kizaru > Aokiji şeklinde olabilir
Boy sıraları da Akainu>Kizaru>Aokiji şeklinde gidiyor. Tanıtım sırası kadar önemlidir.

• Like
Tepkiler: Tyr
Worstgen de bir kullanıcı şöyle bir yaklaşım da bulunmuş .
2y öncesi ilk tanıtılan amiral Aokiji , sonra Kizaru sonrada Akainu
MF arcında hepsi aynı nizami sıra ile atağa geçmişler . İlk Aokiji son Akainu .

2Y sonrası ilk Aokiji tanıtıldı ‘ BB korsanları 10. Titan kaptanı ‘ ve Monkey Garp ile çarpıştı

Şimdi Kizaru tanıtıldı ‘ Amiral Kizaru ‘ muhtemelen Monkey Luffy ile çarpışacak

Son olarak Akainu tanıtılacak .’ Filo amirali Akainu ‘ şeklinde ve tanıtımında Monkey Dragon ile husümeti olacak .

Bana olası geldi .

Zaten muhtemelen güç sıralaması da Akainu > Kizaru > Aokiji şeklinde olabilir
Yaklaşım güzel, fakat bunun gücü yansıttığını düşünmüyorum. Aksine Aokiji'nin en güçlü amiral olduğunu düşünüyorum.

Bu sıralama muhtemelen üçünün de ölüm sıralaması olabilir. Bu durumda Kizaru, Egghead'de ölmeyecek demektir.

İlk gördüğümüz 3 amiral arasındaki güç sıralaması kesin gibi duruyor.

Akainu - Kizaru - Aokiji

şimdi bu 3 ü arasında çok az farklar vardır.Oda zaten 10 gün savaş olayı ile bunu belirtmiş oldu.Tabiki bunda meyvelerin zıt olmasınında etkisi vardır.Mağma yı durdurmak için en iyi yol onu dondurup katılaşmasını sağlamak.Ateş meyvesi olan Ace o yüzden birşey yapması imkansızdı Akaiunuya karşı.Sonraki gördüğümüz 2 amiral konusunda aklımda sıralamada yerleri var ama net şudur diyemiyorum.

Hmm, belki Oda'nın bu jadar ara vermesinin sebebi 26 yıldır her hafta-iki haftada bir manga çizerek ellerini, gözlerini ve sırtını mahvetmesi olabilir mi?

Hikayesine laf edin, aralarına laf edin, çizimlerine laf edin de sırf sizin istediğiniz kadar sayıda çizmiyor diye bir insana ölsün demeyin. Editörler hikayenin içine eder bu arada. Nikayı tavsiye eden editörün adresini arıyorum hala.
Niye tite kubonun başı kel mi? O kötürüm omuzla çizim yapiyordu her hafta. Oda çizimlere ozenmiyor, cizimlerin zaten anatomisi yokki adam manga disindaki islerle o kadar para kazaniyor ki tabii zaman ayiramaz mangaya bu kadar

sen odanin ne para kazandigi click bait red filminden haber ver

Sari maymun= Kizaru
Monkey D.Luffy

Bi teoride kizaru imden haberi var diyordu,meyvesinden dolayi. Ayrica uyandirmistir ve ilk defa uyanan bir amiral logiasi gorcez. Ayrica kizarunun gizli bir psycho oldugu,kutsal ejderlere ilk onun kostugu o yuzden imin ozel ajani oldugu soylenmis.

Niye tite kubonun başı kel mi? O kötürüm omuzla çizim yapiyordu her hafta. Oda çizimlere ozenmiyor, cizimlerin zaten anatomisi yokki adam manga disindaki islerle o kadar para kazaniyor ki tabii zaman ayiramaz mangaya bu kadar

sen odanin ne para kazandigi click bait red filminden haber ver
Kubo ne alaka? Kubo zaten benim açık ara favori mangakam. Pedo itlere karşı çıkması bile yeter. Ama konu Kubo değil işte. Admaın anatomisi yok diyorsun, belki bunun 26 yıldır durmadan çizim yapmayla bir alakası vardır? Banane red filminden, Oda'nın ne kadar kazandığından? Ben Odanın yaveri miyim haber ver diyosun? Ha bir de Kuboyla Odanın arasında ufacık bir fark var. Oda Kubo'nun çizdiğinin iki katı kadar senedir çiziyor. Ve Kubodan çok daha fazla çizim yapıyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık