Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1090: Kizaru

Bölüm Nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 75 54.0%
  • Orta

Kullanılan: 44 31.7%
  • Kötü

Kullanılan: 20 14.4%

• Kullanılan toplam oy
    139
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İki lafı kaldıramıyorsun Luk ya. Ne olmuş korktu dediysek ? Dof bunun yarısını gösterdi yıllarca it yerine kondu.

Az sakin olun Lütfünüze bir şey dendiğinde yeter çok abartma durumu lütfen.
Aynısı değil dedin ben sana aynı tepkiyi verdiği manga sayfası atıyorum senin verdiğin cevap korkma oluyor hayır niye korkayım?Çizdiği tepkiler böyle adamın.
Al bu zoronun verdiği tepki sanki 5 saat köpek balığı ile savaşmış zoro çok güçsüz dayanıksız demek ile luffy korkak demek arasında bir fark var mı sence şunu görüp?

Aynısı değil dedin ben sana aynı tepkiyi verdiği manga sayfası atıyorum senin verdiğin cevap korkma oluyor hayır niye korkayım?Çizdiği tepkiler böyle adamın.
Al bu zoronun verdiği tepki sanki 5 saat köpek balığı ile savaşmış zoro çok güçsüz dayanıksız demek ile luffy korkak demek arasında bir fark var mı sence şunu görüp?
Dof için bunun 5 katı yapıldı aşırı tepki veriyorsunuz.

Ha diğer muhabbete de gelecek olursak
İlk gösterilen her zaman en güçsüzdür muhabbetinden yola çıkarak
Jay Garcia Saturn en güçsüz kadim :artiz: :hıh:
Oda'nın kafası diğer mangakalar gibi işlemiyor. Jay Garcia bilim bakanı olduğu için şu anda Egghead'de. Kizaru'nun da en güçlü olduğu bir durum söz konusu değil. Yonkou'larla >> amiraller arasındaki güç farkını henüz anlamadıysanız anlamak üzeresiniz.

Luffy gözlemiyle ciddi bir şey gördüğü için o tepkiyi verdiği bariz. Daha önce kimlerle karşılaştı bu çocuk, donanmanın üç büyük amirali de dahil zirve isimlerin neredeyse hepsiyle karşılaştı. Hiçbirinden korkmayan Luffy şu anda mı korktu? Kizaru donanma içinde bile en güçlü değil.

Elli kere dedik şu konuya alakasız görsel ve video atmayın diye. Kaç ay geçti üstünden, illa yine konu banı mı atalım?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık