Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1090: Kizaru

Bölüm Nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 75 54.0%
  • Orta

Kullanılan: 44 31.7%
  • Kötü

Kullanılan: 20 14.4%

• Kullanılan toplam oy
    139
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Beckman dışı efor sarfettirecek adam yok. Kızıl saç tayfasını bu kadar abartmayı bırakın. Amiraller ile kumandanlar çok ayrı seviyede
İçlerinden bir tanesi 3 milyarlık adama tek atıyor, yine senin bahsettiğin Amirallerden biri 30k denizci, Gorosei, bir ton koramiralle 3 milyarlık başka bir korsana saldırıya hazırlanıyor.

İçlerinden bir tanesi 3 milyarlık adama tek atıyor, yine senin bahsettiğin Amirallerden biri 30k denizci, Gorosei, bir ton koramiralle 3 milyarlık başka bir korsana saldırıya hazırlanıyor.
O 3 milyarlık adam Sanji'yi bile alamaz. Ödül'ü Luffy sayesinde ve lav sayesinde aldı. Düzgün haki kullanamayan bir adam. Shanks'tan bahsetmiyorum zaten ben tayfasından bahsediyorum.

3 milyarlık adam Sanji'yi bile alamaz. Ödül'ü Luffy sayesinde ve lav sayesinde aldı. Düzgün haki kullanamayan bir adam. Shanks'tan bahsetmiyorum zaten ben tayfasından bahsediyorum.
Tayfasını görmedin ki reis. Kaldı ki belli bir seviyeye ulaşmış herkes, Yonko tayfası alabilir. Bütün Yonko kaptanları, kendi tayfalarını tek başlarına alabilir mesela.

Aga marineford'da Beckman kizaru'yu tutamamıştı mesela. Kizaru troll ama çoğu kişi korktuğunu sanıyor.
Bu yine de seviye göstergesi değil. Orada Shanks varken Aokiji, Kizaru ve Akainu da hamle yapıyor. Savaştalar ve Luffy’i engellemeye çalışıyorlar. Denizcilerin aksine Kızıl saç tayfası oraya savaşı durdurmaya gelmiş, devam ettirmeye değil.

Kizaru 5 saniye sonra gemiye ışın saldırısı gönderdi. Beckman kizaru'yu tutamadı zaten. Kizaru herşeye fazla tepki veriyor adamın karakteri bu.
Luffy orada denizciler için en büyük tehtit çünkü herkes potansiyelini gördü. Orada kesinlikle kurtulmamız lazım düşüncesiyle saldırıyordu denizciler. Tam luffy onundeyken luffye saldırmayı kesmek zorunda kaldı kizaru. Dikkati kizarudayken kizaru durmak zorunda kaldi. Dikkati tayfasindaki adamın yüzünden aokijini buzlarina gidince hızını kullanıp saldırdı. Kimse kizarunun hızına bir şey söylemiyor. Kizaru cekinmemis yada korkmamis olsaydı direk luffynin yanına isinlanip 0 metreden tehtit büyümeden kökünü kazimis olurdu.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 10)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık