Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1090: Kizaru

Bölüm Nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 75 54.0%
  • Orta

Kullanılan: 44 31.7%
  • Kötü

Kullanılan: 20 14.4%

• Kullanılan toplam oy
    139
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
2.Kizaru beckman görünce abi yapma gözünü seveyim diye ellerini kaldırdı.
Her bir maddeye tek tek cevap yazardım ama telefonda olduğum için sadece buna cevap vereceğim. Aga Beckmanin neden en güçlü sağ kol olduğunu anlatmak için sürekli bu maddeyi söyleyen Şenks fanları neden bu sahnenin sonrasını unutuyor? Beckmann geliyor, Kizaru hareket edersen vururum diyor, Kizaru hiç takmadan devam ediyor, Beckmann iş makinesi izler gibi izliyor. Aslında Beckmann'e bir dünya eksi yazdırılacak madde ama yonko lobisi gene burada bir boş yüzyıl oluşturmuş herkes artı yazıyor.

Her bir maddeye tek tek cevap yazardım ama telefonda olduğum için sadece buna cevap vereceğim. Aga Beckmanin neden en güçlü sağ kol olduğunu anlatmak için sürekli bu maddeyi söyleyen Şenks fanları neden bu sahnenin sonrasını unutuyor? Beckmann geliyor, Kizaru hareket edersen vururum diyor, Kizaru hiç takmadan devam ediyor, Beckmann iş makinesi izler gibi izliyor. Aslında Beckmann'e bir dünya eksi yazdırılacak madde ama yonko lobisi gene burada bir boş yüzyıl oluşturmuş herkes artı yazıyor.
tamamen katılıyorum amiraller gömmek için ellerinden ne geliyorsa kullanıyorlar

Olmuyor gibi görünüyor. Son zamanlarda ki ölümler kendini hissettirmiyor. Ashura, Izo, Vega'nın 2 elemanı olan Shaka ve Pisagor bu ikisi idi sanırım öldü. Yakın zamanlarda 4 ölümün olması şaşırttı beni ölüm zor olan seride sjhjsh :dd.d
shaka ile pisagor sayılmaz gibi ya hani robotlar ya ama dediğin doğru ki şu var ashura ve izo az bile kinemon kiku falan alayı ölmesi lazımdı

Milyon kere yazdım aynı şeyi sana da yazayım. O restleşmede istediğini alan tarafa Beckman. Kizaru Luffy'i öldürecekken açıkta yakalamışken Beckman yüzünden öldüremiyor. Devamında kaçmış Luffy'nin arkasından karambole sıkıyor. Anahtara milimetrik lazer atan adam açıkta yakaladığı Luffy'i alnının ortasından çok rahat vururdu. Vuramamasının sebebi Beckman'ın varlığı. Kaptanı savaş durdurmaya gelmişken boşluğa ulti atan amirale kurşun sıkacak hali yok adamın. Azması bitmedi mi bu malın diye yüzünü ekşiterek izliyor devamını. Millet bir gözünün önündekini yorumlayabilsin de sonra caka satmaya başlasın herkes uzman analizci maşallah.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık