Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1089 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu Kozuki Oden bizim lanetimiz olacak demiştim! Genç Vegapunk ve Kizaru’nun yanındaki Oden değil mi?:oleyo2:

Godaaaaaaa!

Amiral Yonkou eşittir diyenleri anlıyorum (Akainu belki) ama amiral adayları yonkou indirir zorlanarak nasıl bişi oluyor tam anlayamadım. Şu seride Akainu hariç amirallerin teke tekte alacağı tek Yonkou Buggy oda olaya Mihawk Croco girerse imkansız yani biraz gerçekçi olalım Yonkou almak öyle kolay olsaydı denizde korsan kalmazdı. Denizciler anca doğu mavide varlık gösterir oda Luffy sağolsun tamamen temizlenen tek deniz oldu. Şimdi aynı denizciler yürek yemiş gibi seraphimler halleti zaten diyerek geldikleri yerde hem hayatlarının ayarını yiyecekler hemde hükümetin en önemli 5'lisinden birini kaybedecekler

Amiral Yonkou eşittir diyenleri anlıyorum (Akainu belki) ama amiral adayları yonkou indirir zorlanarak nasıl bişi oluyor tam anlayamadım. Şu seride Akainu hariç amirallerin teke tekte alacağı tek Yonkou Buggy oda olaya Mihawk Croco girerse imkansız yani biraz gerçekçi olalım Yonkou almak öyle kolay olsaydı denizde korsan kalmazdı. Denizciler anca doğu mavide varlık gösterir oda Luffy sağolsun tamamen temizlenen tek deniz oldu. Şimdi aynı denizciler yürek yemiş gibi seraphimler halleti zaten diyerek geldikleri yerde hem hayatlarının ayarını yiyecekler hemde hükümetin en önemli 5'lisinden birini kaybedecekler
"İki tanesi ucu ucuna yonko indirir gibi geliyor. Komutan üstü olabilir onlar bak."
İki kişiden bahsettim Kid ve Law seviyesi yani. Gayet de olası Amiral olmamalarına rağmen Amiral lakabı verilmiş.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık