Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1089 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sonuçta bu adam Mihawk'tan sonra hükümetten biriyle savaşabilir. 40-50 yaşına kadar gelişim gösterebilir. Benim de beklentim yüksek ama bir anda olur kafasında değilim.

Değil. WB, Roger, Garp, Kaido, Xebec zirvedir. Buna sonra Im eklenebilir.
Luffy bir anda Nika oldu,Zoro bir anda kral haki kullanabilecek hale geldi.Her şey hızlı oluyor aslında.

Zirve Zoro imparator seviyene gelir.Ben bunu yıllar önce çok tartıştım,aynı şeyler hep o yüzden serinin sonunu bekleyelim.
Zirve Zoro o seviyeye gelir zaten, Rayleigh'i aşacağı için gelir ama. Rayleigh daha yaşlı hâliyle imparator kışkışlayacak güçteyse, seri sonu Zoro'ya toplanıp Allah diyelim.

Luffy bir anda Nika oldu,Zoro bir anda kral haki kullanabilecek hale geldi.Her şey hızlı oluyor aslında.
Zoro falan bu arc Kizaru'yu alamaz da Wano başında anca Jack'i alyordu Zoro. Hele arc başında en büyük güçlerden birisi olan kral hakiyi saldırıya eklmeyi Luffy'le aynı arc içerisinde alacak, hatta ondan önce ekleyecek desek neler denirdi? Yine Luffy, Kata'yı yenemeyecek diyenler de vardı. Op okuyucuları hep aynı kısıfr döngüde dönüyor.

Zoro falan bu arc Kizaru'yu alamaz da Wano başında anca Jack'i alyordu Zoro. Hele arc başında en büyük güçlerden birisi olan kral hakiyi saldırıya eklmeyi Luffy'le aynı arc içerisinde alacak, hatta ondan önce ekleyecek desek neler denirdi? Yine Luffy, Kata'yı yenemeyecek diyenler de vardı. Op okuyucuları hep aynı kısıfr döngüde dönüyor.
Biz ne bilelim Jack'in hayal kırıklığı olduğunu. :artiz:

Bunun tam tersi yorumlar da çoktu. ZKK efsanesini daha unutmadık yani. Özellikle kral haki konusunda Oda bunu işlemekte geç bile kaldı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık