Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1089: Kuşatma Altında

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 94 62.7%
  • Orta

Kullanılan: 38 25.3%
  • Kötü

Kullanılan: 18 12.0%

• Kullanılan toplam oy
    150
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
"Hasır Şapka beni öldürecek!" dedikten sonra Panelde tüm tayfanın içinde Rob Lucci'nin çıkması beni yükseltti. "Acaba olur mu la" dedim içimden.
Bu olaya fit oluyorum ya adamdaki rahatlığa bak. Tamam luffy sen bana hiç bişey yapmazsın ayarı verdi ewy da bu arkadaş canlısı olayı sıkıcı.. Robini sıkıştırıp kaçsalar nolcak atsınlar denizcilerin öne alın köpklerinizi diye :D

Bu olaya fit oluyorum ya adamdaki rahatlığa bak. Tamam luffy sen bana hiç bişey yapmazsın ayarı verdi ewy da bu arkadaş canlısı olayı sıkıcı.. Robini sıkıştırıp kaçsalar nolcak atsınlar denizcilerin öne alın köpklerinizi diye :D
Bu saatten sonra ihanet etmez. Rob Lucci için gölgede kalmış gerçeklerle ilgili bir fb arkı gelecek yakında. Rob Lucci müthiş acıklı geçmişi nedeniyle kötü yola düşmüştü ancak içindeki nazik kişiliği kuşu aracılığıyla yaşatıyordu. Şimdi Hasır Şapkalı Lufi(Nika) onun kalbine dokundu ve Rob Lucci özgür kaldı. Artık iyi ve özgür biri. Tayfaya katılmak ve arkadaşları ile maceralara atılmak istiyor. Tabi son sözü Robin'e bırakacaklar ve Robin kimse yalnız değildir, okyanusta bir yerlerde arkadaşların var ve onlar biziz diyerek Rob Lucci'ye kucak açacak ve Rob Lucci sevinç gözyaşları eşliğinde tayfaya kabul görecek.

@sensey Araplar spoileri 1 hafta erken paylaşacağız demişti ama ortalıkta ne spo var ne ipucu. Demek ki denizcilere yazıyor. Kizaru bölümü gümbür gümbür geliyor.

Bu saatten sonra ihanet etmez. Rob Lucci için gölgede kalmış gerçeklerle ilgili bir fb arkı gelecek yakında. Rob Lucci müthiş acıklı geçmişi nedeniyle kötü yola düşmüştü ancak içindeki nazik kişiliği kuşu aracılığıyla yaşatıyordu. Şimdi Hasır Şapkalı Lufi(Nika) onun kalbine dokundu ve Rob Lucci özgür kaldı. Artık iyi ve özgür biri. Tayfaya katılmak ve arkadaşları ile maceralara atılmak istiyor. Tabi son sözü Robin'e bırakacaklar ve Robin kimse yalnız değildir, okyanusta bir yerlerde arkadaşların var ve onlar biziz diyerek Rob Lucci'ye kucak açacak ve Rob Lucci sevinç gözyaşları eşliğinde tayfaya kabul görecek.
O gün rob lucci’nin kalbi üç kat daha büyüdü ve gemide ışık hızında temizlikten sorumlu miçoluk yapmaya başladı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık