Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1088 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Akainu Kuzanı öldürmeliydi . Yanlış yaptın reis .
Bu saatten sonra Akainuya yarım kalan işi sonlandırmak düşer .

Teach arcı geliyor gibi . Sonrasında da final arcı ile İmu gelecek ve seri bitecek anlaşılan .

Kahraman ünvanı almak bu kadar kolay mı. Garp gücü hakkında hafta başı dalga geçen kitle görsün adam o kadar hasar yemesine rağmen hızlı hareket etmesi kuzan bile şaşırttı. Garp WB gibi o taşıyacak geminin olmadığını ölmesi gerektiği yerin orası olduğunu biliyor. Bizimkiler Egghead sonra bu olayları öğrenince ne tepki verecek.

Arıkovanı olayından sonra halk arasında bir deyiş türemiş: KONU KENTSEL DÖNÜŞÜMSE GARPI ÇAĞIRIN :) Boş bina yıkmaktan başka fonksiyonu yok ağarmış kılın :)

Koby'deki kral hakisi değilmiş. Gelişmiş armament galiba
Garp'taki de gelişmiş armament, Monkey fanları sever siyah yıldırım görünce kral haki demeyi :)

Oda sen yazma lütfen.

Yok mu bir tanıdığın ?

Edit: Pika bildiğin Komutan seviyesinin üstündeymiş arkadaş ne dram yaptınız len bir kol gidecek diye xD
Pika > Pizarro kesinleşti zaten, ada meyvesinin bomboş meyve olduğu ortaya çıktı, demek yere yumruk atsalar Pizarro teke gidecek :)

Daha önce de dedim, Dof burda olsa Garp'tan 10 kat fazla iş yapardı, Pizarro için uyanış açması lazım diyordum, ona bile gerek yokmuş, kolu kesse adamın kolu da hasar alıyor :)

Egghead'in kalan kısmı ilginç olacak gibi ben Zoro ve Sanji neredeyse bir amiral gücündedir diye düşünüyordum ama Kuzan'daki fiziksel güç ve dayanıklılık tüm amirallerde varsa Zoro ve Sanji ancak birlikte Kizaru ile savaşabilirler. Yanaşan gemilerde güçlü başka isimlerde olabilir.

Panel dışı da mücadele edildiği belli, bu yüzden Garp pek bir şey başaramamış gibi dursa da bir Amiral, bir sağ kol, iki üç komutana karşı iyi durdu.

Geleceğin 3 denizcisinde de iş var. Gerek kişilikleri gerek yetenekleri bunu belli ediyor. Gurur duyuyorum çocuklar gurur duyuyorum. :ühü:
Hadi Bogard bizim uydurduğumuz bir karakter olsun. Ya gemide Tashigi var, hiç değilse o kız bir şey yapsaydı. İpin bir ucundan o tutsaydı.

Veee sonunda Borsalino adaya vardı. Umarım kan, vahşet, umutsuzluk görürüz. Yeter artık, bizimkilerin güle oynaya devam etmesini istemiyorum. Ağlamalarını istiyorum.

Panel dışı da mücadele edildiği belli, bu yüzden Garp pek bir şey başaramamış gibi dursa da bir Amiral, bir sağ kol, iki üç komutana karşı iyi durdu.

Geleceğin 3 denizcisinde de iş var. Gerek kişilikleri gerek yetenekleri bunu belli ediyor. Gurur duyuyorum çocuklar gurur duyuyorum. :ühü:
Hadi Bogard bizim uydurduğumuz bir karakter olsun. Ya gemide Tashigi var, hiç değilse o kız bir şey yapsaydı. İpin bir ucundan o tutsaydı.

Veee sonunda Borsalino adaya vardı. Umarım kan, vahşet, umutsuzluk görürüz. Yeter artık, bizimkilerin güle oynaya devam etmesini istemiyorum. Ağlamalarını istiyorum.
Merak etme reis Luffy fena bir dayak yiyecek

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık