Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1088 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Haki ile hastalığı kaldırdı(Mangaka ya göre kadın olmak=hasta olmak). Burada buza hapis var(spo doğru ise). Wb de bisentosunda gura-gura olmasa mf de donuyordu.
Doflamingo da buzu kırmıştı. Başka bir hikmeti var bu olayın. Gerçi ben Doflamingo'nun kendini önceden telle kapladığını, donduğu zaman da telleri çekerek kurtulduğunu düşünüüyorum, fakat öyle olmayabilir.

Sen Koca Ana'yı sevmiyorsun, ama yenildiği zaman yenilme şekline bayağı sövmüştün diye hatırlıyorum.
Rezillikti. Detaylarıyla neden rezillik olduğunu yazdım. Wb'ye ne kadar sallasam da günün sonunda Kaido'dan çekinip Wano'dan uzak durması gibi bir saçmalığın Kaido Luffy'e yar olsun diye yapılmış bir plot saçmalığı olduğunu da dile getirmiştim vakti zamanında. İnanmadığım şeyi yazmam. Makara ayrı karakterlerin hakkını vermek ayrı.

Ben 14 yıldır bu sitedeyim. Benim kadar burada olan başkaları da var. Bizim site kadar günübirlikçinin olduğu başka bir yer yoktur. Antalya ve Mersin'de bile bulamazsınız bu kadarını.

Bugün burada Garp gömmek için Beyazbıyık öven adamlar, Wano zamanı Beyazbıyık gidip de Oden'in intikamını almadı diye onu yerden yere vuruyor, "iki tane denizci gemisinden kaçıyor" diye dalga geçiyordu.

Bu forumun en sevmediğim yanı her zaman bu olmuştur. Şakasına takılmak bir yana karakterlerin hakkının verilmemesi kadar saçma bir şey olamaz. Bunu sadece Garp için söylemiyorum, genel olarak böyle bir düşünce yapısı oluşmuş burada. Mesela burada Garp'a laf edenlerin neredeyse tamamı ya Ace ya da Garp'la karşıtlığı olan bir karakterin fanıdır. Eğer Garp savaşta Ace'i kurtarmış ya da o karakterler Garp'la iyi ilişkiler içinde olsaydı şimdi Garp'ı herkesten çok bu kişiler savunuyor olurdu.

Garp üzerinden gidelim, adadaki olaylar yüzünden bir sürü laf ediliyor, fakat çoğu kişi tarafından serinin en güçlü adamı olarak kabul edilen Roger kendi ağzıyla Garp'ın kendisine denk güçte olduğunu söylüyor ve bu ölçü alınmıyor. Bunu Garp dese kendini övüyor deriz de, direkt rakibi söylüyor. Roger yalancı mı diyelim şimdi bu durumda? Karakterin yaşlı hali güçten düşmüş dense neyse, üstüne eski halinin de güçsüz olduğu söyleniyor. Nereden baksan tutarsızlık nereden baksan ahmakça.

Bu basmakalıp düşünce yapısı yüzünden doğru düzgün tartışılmıyor bile. Üzücü gerçekten.
Wb veya Ace sevgisiyle falan alakasız ben direk Garp'ın kendini sevmeyen adamım. Düzgün yazılmadığını düşündüğümdendi o da.

Ben bile böyle saçma harcanacağını tahmin etmedim. Shiryuu'yu herkes tahmin etti ama yine de Teach gelir sanıyordum.

Haki ile hastalığı kaldırdı(Mangaka ya göre kadın olmak=hasta olmak). Burada buza hapis var(spo doğru ise). Wb de bisentosunda gura-gura olmasa mf de donuyordu.
Kral haki salmış olabilirler mi acaba buzu kırmak için. Hakiyle oluyordur umarım. O anki ruhsal durumu kaldırıyorsa kırabiliyor dense güzel olur.

Doflamingo da buzu kırmıştı. Başka bir hikmeti var bu olayın. Gerçi ben Doflamingo'nun kendini önceden telle kapladığını, donduğu zaman da telleri çekerek kurtulduğunu düşünüüyorum, fakat öyle olmayabilir.
Helikoptere benzeyen tip demişti ya kalbini telleriyle kapladı. Demek ki kalbin donmuyorsa kurtulma şansın oluyor. Dışarıdan da telle kaplamış olabilir doffy için ama iç organlarını kaplamış ki donmamış. Garp fiziksel ya da haki ile çıktı ama hızlıca.

Normal bir hastalık olsa hakiye de ihtiyaç duymaz meyvesini kullanırdı. Vücudu ve muhtemel seside değişiyor bunun için meyve etkisini haki ile bozdu. Bir ince çizgi var gibi arasında.

Ama tabi bilmiyorum etken madde olarak farklılık gösteriyor olabilir. Bundan sebep buzda da yapamıyorsundur falan. Law'ın kullandığı haki ile her meyve bozulur mu bir açıklama olması lazım da kim diyecek. jsjhsh

Wb veya Ace sevgisiyle falan alakasız ben direk Garp'ın kendini sevmeyen adamım. Düzgün yazılmadığını düşündüğümdendi o da.

Ben bile böyle saçma harcanacağını tahmin etmedim. Shiryuu'yu herkes tahmin etti ama yine de Teach gelir sanıyordum.
Genelleme yaptım üzerine alınma. Herkes her karakteri sevmek zorunda değil, seride istisnasız herkesin sevdiği bir karakter de yoktur zaten, fakat gençliğinden yaşlılığına kadar hayatının her anında parlatılmış ve gücüyle nam yapmış bir adamın böyle salakça bir şekilde harcanması karakteri sevmeyen birini bile rahatsız etmeli bence.

Kral haki salmış olabilirler m acaba buzu kırmak için. Hakiyle oluyordur umarım. O anki ruhsal durumu kaldırıyorsa kırıyor olsa güzel olur.
Yok kara yıldırım görmüyoruz sahnede. Adam 78 yaşında arkla arkaya h.haki kullanabileceğini sanmam wb de 2 defa zorladı kendisini kalp krizi geçirdi baya bünyeyi yoruyor o luffy bile yoruluyor lastik olmasına ve genç olmasına rağmen.

Teach'in gelmesine de gerek yoktu bence, sonuçta yonko ayarında bir Kuzan var zaten orada. Garp adayı gerçekten dağıtsa, o koca kuru kafayı parçalayıp Pizarro'yu etkisiz hale getirse ve denizci gemisini fırlatıp güvenli bölgeye yollasa yeterdi.

Şuan tek etkisiz hale getirdiği adam Sanjuan Wolf onu bile off-panel denizin dibine gömdü diyip geçti Oda, Garp'ın değeri bu muydu cidden.

Helikoptere benzeyen tip demişti ya kalbini telleriyle kapladı. Demek ki kalbin donmuyorsa kurtulma şansın oluyor. Dışarıdan da telle kaplamış olabilir doffy için ama iç organlarını kaplamış ki donmamış. Garp fiziksel ya da haki ile çıktı ama hızlıca.
Kalbi donmadığı için kurtulduğunu söylüyor o elaman, ama Kuzan'ın güçlerine ne kadar hakimdir bilemiyoruz. Kuzan kurtulmasına pek şaşırmıyor zaten.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık