Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1088 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Arkadaş Garp'ı KK dengi görmüyorduysan bile görüp görebileceğin en düşük seviye bunun bir tık altı olurdu. Daha aşağısı kurtarmaz. Biz demiştik çeken tayfanın dediği noktaya göre dahi şu anlatım Garp gibi bir karakter için rezalettir. Mangakanın çapsızlığı var burada. Yok Kuzanmış Akainuymuş Raymiş vs boş beleş yorumlar anasını satayım.

Roger WB ve Garp Sengoku arasındaki güç kıyaslaması yapabilmek için elimizde yeterli done yok. Yazarın sunduğu bilgilere bakarsak, Roger = Garp ki ben yazarın ifadesini doğru kabul ediyorum. Kişilerin gönlünden farklı geçer, algısında farklıdır saygı duyarım.
Sengoku'yu eklemen süper. Mangada Sengoku'nun bu üçlüden geri kalır yanı yok kesinlikle. Sadece fanı az olduğu için dikkate alınmıyor. Hem kendi söylemleri hem de Roger, WB, Garp kendi dilleriyle Sengoku'nun aynı ligde olduğunu ima etti. Üstüne adam kral hakisi onaylı tek Denizci. Şu an Garp bile soru işaretli.

Kuzan hızı karşısında yere düşmüş. İlk karşılaşmada da baskın gelmişti. Oda ucuz senaryo yazmış ama gücünde bir eksik yok Garp'ın. Bu seride 2 Amiral aynı anda alacak bir çar yok gösterilenler arasında diyordum haklılığın keyfini sürüyorum şimdi. Kuzandan boşa çekinmiyor Teach. İlk amiral üçlüsü gerçekten çok güçlü
.

Sengoku'yu eklemen süper. Mangada Sengoku'nun bu üçlüden geri kalır yanı yok kesinlikle. Sadece fanı az olduğu için dikkate alınmıyor. Hem kendi söylemleri hem de Roger, WB, Garp kendi dilleriyle Sengoku'nun aynı ligde olduğunu ima etti. Üstüne adam kral hakisi onaylı tek Denizci. Şu an Garp bile soru işaretli.
Ben Roger'la Garp'ı, WB'yle de Sengoku'yu mizaç olarak benzetiyorum. Denizci ve korsan olarak iki ayrı taraftalar gibi. Roger ve Garp çocuksu, heyecanlı, deli dolu, WB ve Sengoku daha babacan ve ağırbaşlı gibi.

Karasakal tayfası çok fazla küçük görülüyor. Oda'nın kalemi savaşın tamamını çizmeye yetmemiş ama adamların ne yapabildiklerini az çok göstermiş. Bu adamların karşısına gelmiş herhangi birisi de yenilirdi, ha daha zor ha daha kolay şekilde ama yenilirdi.
Hatta bunun için bir konu açılabilir ama karasakal korsanları yerine bizim hasır şapkalardan bunların rakibi olacak adamları koymamız lazım çünkü bizim tayfanın güçlerini daha iyi biliyoruz yorumlar daha sağlıklı olur.

Oda : Roger ve Garp denk
objektif tayfa : Garp kötü savaş geçirdi diye laf söylemeyin yaşlandı ve handikaplı savaştı. Bunlar birbirine eşit çizildi.

Oda : Dünyanın en güçlü adamı WB
objektif tayfa : Garp>WB

Garp’ın handikaplarının 100 katıyla savaştı WB o handikaplar yetmedi bir de üstüne kalbi tekledi. Seriyi objektif yorumlarmış gibi yorumlayıp Garp>WB demek aşırı komik zaten.(Eşit olmaları da komik)

Oda : Roger ve Garp denk
objektif tayfa : Garp kötü savaş geçirdi diye laf söylemeyin yaşlandı ve handikaplı savaştı. Bunlar birbirine eşit çizildi.

Oda : Dünyanın en güçlü adamı WB
objektif tayfa : Garp>WB

Garp’ın handikaplarının 100 katıyla savaştı WB o handikaplar yetmedi bir de üstüne kalbi tekledi. Seriyi objektif yorumlarmış gibi yorumlayıp Garp>WB demek aşırı komik zaten.(Eşit olmaları da komik)
Parantez içi hariç haklısın ama eşit deyip geçenlerde haklı. Roger ve Wb primelarında denk resmedildi. Garp, Roger dengiyse bu üçlü kafa kafaya oluyor işte

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık